Přestože jsou nádobové mixéry robustní spotřebiče vhodné pro každodenní intenzivní používání, i u nich se občas vyskytne potřeba vyměnit opotřebovanou součástku. Proto jsme v této kategorii shromáždili potřebné náhradní díly pro mixéry, především přídavné nádoby k mixéru. Najdete zde také volitelné příslušenství pro mixéry, jako jsou podložky pod mixovací nádoby nebo sada nástavců na pracovní desku. Rádi vám pomůžeme s výběrem správných dílů pro mixéry - řekneme vám, zda nádoba bude pasovat na váš model, a poradíme vám i s dalším příslušenstvím.

číst dál >

Snadno vyměnitelné díly mixéru

Výrobci profesionálních mixérů na ovoce dbají na to, aby kupující jejich výrobků mohli zakoupené zařízení snadno a rychle opravit. Proto jsou v prodeji náhradní díly téměř pro každý model. Díl, který se nejčastěji rozbije, je víčko mixéru - v důsledku mnoha nárazů se na jeho povrchu mohou objevit praskliny, které mohou způsobit vylití mixovaných ingrediencí. Je to způsobeno přirozeným opotřebením materiálu, ale ve většině případů není třeba vyměňovat zbytek mixéru. Opotřebovanou součástku tak můžete během několika sekund vyměnit za zcela novou. 

O výměně nádoby stojí za to uvažovat nejen v případě jeho poškození, ale také pokud se stěny nádoby otupí nebo změní barvu - takový mixér by se do elegantního podniku nehodil. Náhradní nádobu k mixéru lze také použít k uskladnění mixovaných produktů, zejména pokud mixujete několik druhů potravin najednou. Pak není třeba obsah nádoby přendávat do jiné nádoby, stačí jej jednoduše přendat jinou nádobu. Někdy se poškodí i víko džbánu - i takové položky jsou v naší nabídce k dispozici.

Příslušenství pro mixéry - široká nabídka 

Příslušenství k mixérům není jen o vhodných náhradních nádobách a víkách. V našem obchodě si můžete pořídit také profesionální čistič mixovacích nádob. S takovým zařízením je možné připravit nádoby k dalšímu použití během několika málo sekund, proto je toto řešení vhodné zejména pro provozovny, kde se mixér používá téměř nepřetržitě.

Nabízíme také tampery, což jsou tlačné kolíky, která se hodí v případě, že si mixovací hrnek dočasně nedokáže poradit s ingrediencí, která je do něj vložena. Můžete také zvážit zakoupení montážní sady pro mixér, která vám umožní umístit mixovací zařízení do desky, čímž se mixér stane stabilnějším.

Všechny námi nabízené příslušenství pro mixéry a šlehače pocházejí od renomovaných výrobců - stejných, kteří vyrobili mixéry, které vlastníte. Můžete si tak být jisti, že vámi vybrané díly budou do vašeho spotřebiče určitě pasovat a že byly vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a s důrazem na detail.

Profesionální mixéry a náhradní díly

V Gastromanii najdete základní barové vybavení pro jakoukoli gastronomickou provozovnu - ať už jde o malou hospůdku, nebo bar ve velké restauraci. Nabízíme špičkové barové zařízení a barové mixéry, blendery, které vám pomohou vytvořit dokonalý nápoj nebo koktejl.

Samozřejmě nabízíme také náhradní díly pro barmanské mixéry, takže v případě drobné poruchy není nutné vyměňovat celý přístroj za nový, a tím nést vysoké náklady. S pomocí příslušenství pro stolní mixéry můžete také zlepšit provoz jakéhokoli zařízení, například rychlejším mytím šálků mixéru. V případě potřeby jsme vám k dispozici - dobře víme, ke kterým modelům se hodí konkrétní náhradní díly a další příslušenství, takže vám pomůžeme vybrat ten správný výrobek. V naší nabídce příslušenství a díly pro mixéry najdete vše potřebné ke nabízeným značkám mixérů. V případě, že nenajdete díl, který potřebujete, neváhejte nás kontaktovat.