Rendlíky nerezové vysoké  jsou nepostradatelným pomocníkem v každé profesionální i domácí kuchyni. Nabízíme vysoce kvalitní kuchyňské rendlíky pro gastronomii s vysokými stěnami, vyrobené z nerezové oceli s možností  použití jak na plynových, tak i indukčních sporácích. Tyto hrnce jsou ideální pro použití v hotelech, restauracích, barech a jídelnách, protože umožňují dlouholeté používání při zachování původních vlastností. Podívejte se na naši nabídku. Nejste si s výběrem jisti? Zavolejte nebo napište nám,  naši specialisté Vám pomohou vybrat to správné řešení pro Váš podnik!

číst dál >

Vysoký rendlík z nerezové oceli pro profesionální použití

Rendlík nerezový vysoký je mimořádně všestranná nádoba, která nachází široké uplatnění v profesionálním vaření. Umožňuje mimo jiné:

  • vaření na vysokém ohni - vysoký nerezový rendlík je ideální pro vaření na vysokém ohni, zejména když potřebujete rychle ohřát jídlo, například polévky, omáčky nebo vývary,
  • dušení pokrmů - díky velkému objemu a vysokým stěnám je tento hrnec ideální pro dušení pokrmů, zejména masa, zeleniny a jiných dušených jídel,
  • příprava omáček a krémových pokrmů – rendlík nerezový vysoký je skvělý pro přípravu různých omáček, dipů a krémových pokrmů, jako je rizoto nebo zeleninové krémy,
  • vaření v páře - některé modely těchto nerezových vysokých rendlíků jsou vybaveny speciálními vložkami pro vaření v páře, nebo umožňují použití univerzálního síta pro zdravé a výživné vaření.

Rendlíky nerezové vysoké  jsou také skvělou alternativou  kotlíku. V profesionálních kuchyních se vysoké rendlíky často používají k přípravě tradičních pokrmů, jako je například guláš.

Nerezová ocel - volba šéfkuchařů po celém světě

Vysoký hrnec pro profesionální použití v gastronomii vyrobený z nerezové oceli má mnoho výhod, díky kterým je oblíbenou volbou v gastronomii. Nerezová ocel je mimořádně odolný materiál, který si zachovává své vlastnosti i při extrémních podmínkách používání. Obsahuje chrom, který na povrchu vytváří vrstvu oxidu chromu, která jej chrání před korozí a rzí. Zároveň je povrch nerezové oceli hladký a neporézní, takže se snadno čistí a udržuje. Tento materiál umožňuje používat toto nádobí jak na indukčním, tak na plynovém sporáku.

Suroviny pro výrobu nerezové oceli, jako je železo, chrom, nikl a další přísady, jsou vhodně vybrány a podrobeny různým procesům předúpravy. Jsou taveny a formovány do nerezové oceli všemi druhy průmyslových metod, jako je tavení ve vysokoteplotních pecích a odlévání do forem. Hotová nerezová ocel se dále zpracovává, například laminováním, válcováním, řezáním, ohýbáním a leštěním, aby se dosáhlo příslušných tvarů a povrchových úprav. Za zmínku stojí, že kvalitní hrnce jsou vyrobeny z jednoho plechu, což eliminuje riziko úniku tekutiny.

Vysoký rendlík v Gastromanii - špičková kvalita a známí výrobci

Každý výrobek v našem obchodě je špičkové gastronomické vybavení, podepsané jmény známých a uznávaných výrobců v oboru, jako je mimo jiné německá společnost Contacto, jeden z předních výrobců a dovozců profesionálního gastronomického zboží. To je zárukou dlouhé životnosti.

Každý z našich vysokých hrnců lze mýt v průmyslové myčce nádobí, čímž je zajištěna maximální hygiena, bezpečnost a chuť potravin. Možnost mytí při vysokých teplotách a se specializovanými mycími prostředky určenými pro nerezovou ocel výrazně zkracuje dobu potřebnou k přípravě hrnců k opětovnému použití.

Důležitým prvkem každého výrobku je sendvičové dno z nerezové oceli s hliníkovým jádrem. To rovnoměrně rozvádí teplotu, čímž se minimalizuje riziko připálení. Zároveň pomáhá udržet správnou teplotu pokrmu po delší dobu a to i po jeho vyjmutí ze zdroje tepla.

Gastromania nabízí široký sortiment profesionálních cateringových rendlíků, ale nejsou to jediné kuchyňské doplňky, které máme skladem. Doporučujeme Vám, abyste si prohlédli i naše další výrobky, které skvěle doplní vybavení každé kuchyně.