Pece na pizzu

PizzaMaster z řady CounterTop a Modular - nejlepší pec na pizzu na světě

Kategorie Pece na pizzu pro pizzerie a restaurace | GASTROMANIA zahrnuje širokou nabídku kuchyňských šamotových pecí v různých velikostech, jak pro profesionální zařízení tak pro menší prostory. Navrhujeme, projektujeme, vybavujeme a následně také provádíme servis pro veškerá gastronomická zařízení.

Pizza pec je topné zařízení, které patří k základnímu vybavení pizzerie. Všechny profesionální pizza pece pro pizzerie, restaurace a a jiné gastro provozy mají buď nerezový povrch, nebo provedení z lakovaného plechu, s tepelnou izolaci mezi krytem a vytapěcí komorou. Velkou předností je silná izolace, která nedovolí úniku tepla. Ve vyšší řadě pizza peců jsou samozřejmostí šamotové desky, umístěny dole. Oddělují pracovní prostor od spodnich topných těles, dále součastí pece jsou horních topné tělesa. Některé modely pece na pizzu jsou vybaveny šamotovou deskou horní a boční. Rozlišujeme pece dle množství komor a jejich velikosti, druhu zdroje energie (elektrické pece na pizzu, plynové pizza pece a pece na dřevo).

Výrobce
Cena bez DPH
od do
Délka
od do
šířka/hloubka
od do
Výška
od do
Délka komory
od do
šířka komory
od do
Výška komory
od do
Počet komor
od do
Počet pizz
od do
Použité filtry: Odstranit filtry

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím