ASBER – profesionální gastronomická zařízení

Firma ASBER patří do mezinárodní obchodní skupiny ONNERA Group, která svým zákazníkům nabízí inovativní gastronomická zařízení, která jsou dokonalým řešením nejen pro stravocí provozovny, ale také pro chladírny a prádelny. Skupina zaměstnává více než 80 000 lidí po celém světě a má 15 univerzitních kampusů i výzkumné a vývojové kampusy. Zařízení pro stravování ASBER je známé a oblíbené po celém světě a vysoce oceňováno profesionály. Společnost se mimo jiné zabývá výrobou inovativních myček nádobí (na sklo, na nádobí, průchozích myček a jiné), chladicích a mrazicích skříní a topných zařízení.

číst dál >

Chladicí skříň Asber

Chladicí skříně Asber jsou zařízení vyrobená z nejkvalitnější nerezové oceli. Je to materiál, který se díky svým mimořádným vlastnostem velmi často používá v gastronomii. Nerezová ocel se velmi snadno udržuje v čistotě, což Vám umožňuje zvýšit efektivitu každodenní práce. Navíc je také odolný vůči mechanickému poškození a také proti škodlivým účinkům vnějších faktorů, jako je voda nebo také vysoké a nízké teploty. Chladicí skříně Asber jsou perfektně dokončeny, vyznačují se také odolnou a pevnou konstrukcí, díky níž je každé zařízení vysoce funkční. Jejich chlazené skříně mají funkci automatického odpařování kondenzátu, takže doba odmrazování se sníží na polovinu a spotřebič tak automaticky spotřebuje méně energie.

Myčka na sklo Asber

Zajímavým řešením, které také nabízí společnost ASBER, jsou myčky na sklo. Tato zařízení, stejně jako chladicí skříně, jsou vyrobena z nejkvalitnější nerezové oceli. Myčky na sklo ASBER nabízejí uživatelům řadu funkcí, které umožňují důkladné a bezpečné čištění skla. Většina modelů je vybavena specializovanými nádobami na příbory a talířovými regály, které usnadní organizaci nádobí v myčce.

Pokud máte zájem o zakoupení profesionálního gastronomického vybavení od společnosti AMBER, zveme Vás, k seznámení se sortimentem našeho internetového obchodu Gastromania.cz!