Automat na šlehačku 2 l, 100 l/h, manuální ovládání | TELME, Prima 2

PRIMA2


  • 98 252 Kč s DPH 81 200 Kč bez DPH 68 776 Kč s DPH 56 840 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

délka 250 mm
Šířka 410 mm
výška 400 mm
objem 2 l
příkon 0.3 kW
napětí: 230 V
váha 26 kg
displej: Ano

Automat na šlehačku 2 l, 100 l/h, manuální ovládání | TELME, Prima 2 - Popis produktu

Automat na šlehačku PRIMA 2 je kvalitní zařízení vyrobené italskou firmou TELME, které je vhodné pro malá a středně velká gastronomická zařízení. Zařízení udržuje smetanu při teplotě 4°C v chladící vnitřní nádrži. Smetana je stlačována v oválném bubnu s rotujícím karbonovým válcem. Rotační čerpadla šlehačkovače zpracovávají jemnou nebo hustou smetanu pro získání požadovaného typu šlehačky. Použité konstrukční řešení automatu zaručuje kvalitní našlehání šlehačky a vznik stabilní a pevné pěny šlehačky. Průhledné víko umožňuje stále kontrolovat množství smetany v nádrži. Vyjímatelná, nepřímo chlazená nádrž s objemem 2 litry udržuje smetanu v dokonalých podmínkách, aniž by došlo k vyvstávání tuku. Během výrobního procesu je možnost zařízení kdykoli pozastavit, snadno se vymývá a odpovídá potřebné hygieně. Výkon: 100 l/hod. Výrobce zajišťuje shodu výrobku s nařízením EP a Rady (ES) č. 1993/2004 o materiálech a výrobcích schválených pro styk s potravinami.

Automat na šlehačku 2 l, 100 l/h, manuální ovládání | TELME, Prima 2 - Recenze zákazníků

Automat na šlehačku 2 l, 100 l/h, manuální ovládání | TELME, Prima 2 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Automat na šlehačku 2 l, 100 l/h, manuální ovládání | TELME, Prima 2 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.