Barové držáky

Držáky a nosiče na sklenice a láhve


Kolem baru je vždy spousta sklenic, nádob a láhví. Udržet ve všem pořádek pomáhají léta vyvíjené a zdokonalované systémy držáků na láhve, stojanů na sklenice, drátěné programy a vodící lišty sloužící k zavěšení prázdných sklenic na stopce, odkapávací a sušící stojany na velké skleněné nádoby, jako jsou karafy a dekantéry. Tyto komplexní barmanské potřeby mají jednoduchou úlohu – pomoci barmanovi roztřídit velké množství skla a láhví tak, aby byly vždy na svém místě k dispozici, blízko na dosah a zároveň bezpečně upevněné.

Držáky a nástěnné úchyty na láhve


Při barovém prodeji destilátů výborně poslouží nástěnné držáky nebo úchyty na láhve. Bezpečně upevněné a přehledně srovnané jsou tak láhve s alkoholem připravené k servírování přesně odměřených porcí nápoje. Nástěnné držáky na láhve patří mezi základní barmanské potřeby v každém lepším baru.


Vodící lišty a stojany na sklenice na stopce


Správně fungující bar vyžaduje množství sklenic na stopce různého tvaru a velikosti. Požadavek na jejich uskladnění tak, aby byly vždy čisté k dispozici a zároveň bezpečně umístěné pro případ kolize vedl k použití drátěných programů zavěšených od stropu baru tak, aby čisté sklenice visely bezpečně mezi vodícími lištěmi a byly barmanovi k dispozici. Vodící lišty několika typů a velikostí patří mezi barmanské potřeby v naší nabídce.


Tácy a nosiče na sklenice


Pro vyšší komfort obsluhy v rušné restauraci nebo baru byly vyvinuty speciální tácy a nosiče pivních i jiných sklenic. Jejich účelem je v přiměřené rychlosti obsluhy zajistit stabilní přenos většího počtu plných nebo prázdných sklenic. Tyto velmi praktické barmanské potřeby oceníte zejména při obsluze hostů na zahrádce nebo všude tam, kde personál musí s plnými rukami nápojů zdolávat schody a delší vzdálenosti.

Výrobce
Cena bez DPH
od do
Materiál
Délka
od do
Šířka
od do
Výška
od do
Průměr
od do
Použité filtry: Odstranit filtry

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.