Blanco je německá rodinná společnost, která byla založena již v roce 1925. Od začátku svého založení se zaměřuje zejména na inovativní výrobky nejvyšší kvality. Společnost Blanco dodává vybavení pro domácí kuchyni, gastronomii, lékařské vybavení a průmyslové komponenty.

číst dál >

Gastronomické vybavení Blanco

Cílem společnosti je nastavovat stále nové trendy a vytvářet nový desing, díky čemu se tak neustále drží na špici ve svém oboru.

Vybavení pro gastronomii Blanco

Gastromania CZ je partnerem společnosti Blanco. Na našich internetových stránkách najdete vybavení pro restaurace, stravovací zařízení, nebo hotely. V naší nabídce jsou k dispozici dvou, tří, a pětipolicové servírovací vozíky na přepravu hotových jídel a podnosů. Užitečné budou všude tam, kde kladou důraz na rychlou obsluhu zákazníků. Usnadní práci číšníků, kteří obsluhují rauty a hostiny v hotelích, restauracích, kavárnách, jídelnách a dalších zařízení. Servírovací vozíky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli. Díky odolné konstrukci je umožněn bezpečný transport jídel. Police na vozících, které slouží k servírování jídel jsou vyrobeny z hliníku a jsou s protiskluzovou povrchovou úpravou, díky čemu je zabráněno, aby nádobí po nich neklouzalo. Navíc mají kola vozíku pryžové vložky, které minimalizují hluk během přepravy jídel. K vozíkům, které jsou používány k transportu jídla na delší trasy lze zakoupit i poklopy. Zamezují, tak kontaktu přepravovaných pokrmů například s vodou, kouřem, párou, nebo kontaktu s pylem.