Společnost Brema Ice Makers vyrábí výrobníky ledu a to již od roku 1985. Péče a pozornost k detailům a hledání nejlepšího řešení, které uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších klientů, což je hlavním cílem společnosti. Navrhuje a vyrábí gastronomické stroje na vysoké úrovni. Pro zajištění spolehlivosti svých výrobníků ledu používají ty nejlepší materiály a nejmodernější technologie. Klíčem k úspěchu je také péče o zaměstnance, kteří vytvářejí společnost, která se projevuje neustálým zdokonalováním znalostí a dovedností týmu. Společnost také provádí výzkum pro lepší porozumění a uspokojení těch nejnáročnějších klientů, předpovídají směr vývoje na trhu a to přispívá k vyrábění stále novějších a lepších výrobníků ledu. Společnost klade důraz hlavně na spokojenost klientů s jejich výrobky. Proto organizují workshopy a školení, na kterých poskytují informace jak nejlépe využít možností svých výrobků, ale aby také zjistili, jaké mají klienti připomínky a požadavky.

číst dál >

Gastronomické vybavení Brema Ice Makers

V katalogu Brema Ice Makers naleznete spolehlivé, bezpečné a certifikované gastronomické vybavení, které je vhodné do restaurací, barů i kaváren. Všechny výrobky jsou vyrobeny tak, aby šetřily ne jen vodu, ale i energii. Jejich předností je snadné čištění a údržba. Materiály a komponenty použité k výrobě kostek ledu podléhají podrobné kontrole.

Vyrobníky ledu Brema Ice Makers

Italský výrobce se navíc stará o rozvoj a ochranu životního prostředí pomocí nejmodernějších technologických řešení a nepřetržitého sledování dopadu výroby na životní prostředí. Obchod Gastromania CZ je oficiálním distributorem společnosti Brema Ice Makers. Mimo jiné na našich internetových stránkách naleznete výrobníky, jak na ledové kostky, tak i na šupinkový led.