Novinka

Růžová čokoláda Ruby 47,5% Callets™ 0,4 kg balení | CALLEBAUT, CHR-R36RB12-E0-D94

CHR-R36RB12-E0-D94


  • 231 Kč s DPH 191 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 5 ks nebo více

Informace

váha 0.4 kg
cena za: kus

Růžová čokoláda Ruby 47,5% Callets™ 0,4 kg balení | CALLEBAUT, CHR-R36RB12-E0-D94 - Popis produktu

Beligická růžová čokoláda Ruby 47,5% Callets, 0,4 kg balení – CHR-R36RB12-E0-D94, je čokoláda s intenzivní ovocnou chutí a svěžích, ovocných tónech. Je vyrobená z rubínových kakaových bobů. Čokoláda Ruby RB1 neobsahuje žádná přidaná barviva ani ovocné příchutě. Její jedinečná barva a chuť vám umožní vytvářet unikátní kombinace a nacházet nové nápady na cukrovinky, koláče a dezerty. Pro její univerzální tekutost, je čokoláda RB1 vhodná pro širokou škálu využití, od tvarování a polévání až k výrobě pěny a dalších. K dosažení harmonické chuti mícháme kakaové boby ze tří různých zemí původu: Pobřeží Slonoviny, Ghany a Ekvádoru.

Doporučené kombinace:

  • pepř, curry, skořice, vanilka, perník, máta, wasabi, bazalka, šafrán, rozmarýn, maracuja, liči, meruňka, ananas, kokos, citrusové ovoce, červené ovoce, mango, algae, růžové šampaňské, ovocné pivo, pivo Gueze, cuberdon, karamel, mandle, lískové ořechy, sezamový olej, sýr camembert, sýr rokfor, zelený čaj, káva, ocet, sojová omáčka, hořká čokoláda, velvet chocolate callebaut, mušle sv. Jakuba

Růžová čokoláda Ruby 47,5% Callets™ 0,4 kg balení | CALLEBAUT, CHR-R36RB12-E0-D94 - Recenze zákazníků

Růžová čokoláda Ruby 47,5% Callets™ 0,4 kg balení | CALLEBAUT, CHR-R36RB12-E0-D94 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Růžová čokoláda Ruby 47,5% Callets™ 0,4 kg balení | CALLEBAUT, CHR-R36RB12-E0-D94 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Růžová čokoláda Ruby 47,5% Callets™ 0,4 kg balení | CALLEBAUT, CHR-R36RB12-E0-D94

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.