Hamilton Beach je americká společnost která vznikla v roku 1910 v Racine v státu Wisconsin. Název firmy vznikl z příjmení dvou zaměstnaných majitelem zaměstnanců – reklamního manažera a mechanika. Od začátku se specializuje v navrhování, prodeji a distribuci malých přístrojů a bílého spotřebiče a v komerčním vybavení restaurace. Firma realizuje misii „maximálního zkrácení času přípravy nápojů, koktejli a shaků”. Do konce 80. let produkty firmy byly prodávány pod značkou Hamilton Beach Scovill. V roku 1990 společnost se spojila z jiným výrobcem bílého spotřebiče – firmou Proctor Silex, díky čemuž se stala největším výrobcem gastronomických přístrojů v USA. Společnost je známá především díky svým spolehlivým mixérům a odšťavňovačům, ale sortiment Hamilton Beach zahrnuje také kávovary a mlýnky, rychlovarné konvice, zmrzlinovače, vaflovače, pekárny chleba a těstovin, topinkovače, vaflovače, fritézy, mikrovlnné trouby, elektrické nože, kuchyňské roboty, indukční trouby a varné desky, ventilátory, otvíráky na konzervy a mnoho dalších spotřebičů a příslušenství používaných jak v profesionálním gastronomickém sektoru, tak v domácnostech jednotlivých uživatelů. Od roku 2000 všechny přístroje Hamilton Beach jsou vyráběny spolehlivými subdodavateli v Číně. Na českém trhu společnost distribuuje omezený soubor výrobků a jedná se především o mixéry, míchačky, odšťavňovače a lisy na citrusy, tj. stěžejní a nejčastěji objednávané přístroje.

Nabídka Hamilton Beach je zaměřena pro majitele restaurací, barů, kaváren, cukráren a jiných rařizení kde se připravují nápoje, ledové čaje, čerstvě vymačkané šťávy, milkshaky limonády a také krémové polévky, dresingy a omáčky. Všechny přístroje firmy jsou charakteristické nejvyšší kvalitou výroby, novodobým desingem, jednoduchosti, snadným použitím, dobrým výkonem, tichou práci a trvanlivostí. Kompaktní rozměry zajišťují dobrou mobilitu zařízení a některé modely mixérů mohou být nejen užitečným nástrojem, ale také ozdobou každého baru. Mixéry, míchačky a odšťavňovače Hamilton Beach jsou k dostání v mnoha renomovaných podnicích po celém světě.

V našem obchodě nabízíme speciální mixéry, barmanské a kuchyňské mixéry, ruční mixéry, stojanové a nástěnné mixéry pro různé účely, odšťavňovače a potřebné příslušenství a náhradní díly, jako jsou mixovací nádoby a nádoby, ruční mixovací hůlky, podložky pod džbány, montážní sady, tamperovací hlavice, podložky pod džbány, oběhová čerpadla a průchozí nádoby pro odšťavňovače. Nabídku doplňují profesionální, komorové vakuové baličky a kávovary různých výkonů. Každý přístroj z rozsáhlého portfolia produktů Hamilton Beach je kryta zárukou. V případě nutností výměny nějaké součástky nebo poruchy přístroje zajišťujeme dobrou dostupnost kompatibilního příslušenství a náhradních dílů. Nabízíme odborné poradenství a zaručujeme rychlé vyřízení každé objednávky.