Profesionální gastronomické zařízení Hendi

Firma Hendi je výrobce a dodavatel profesionálního gastronomického zařízení, barového a kuchyňského příslušenství, jakou je například barové a gastronomické sklo. Byla založena v roce 1934 v Holandsku, odkud raketově expandovali do všech evropských zemí, jejich centra jsou v Polsku, Rakousku a Rumunsku. Hlavním podnikatelských záměrem společnosti Hendi Food Service Equiment je výroba, prodej a distribuce příslušenství a zařízení do gastronomie. Má velice velký výběr kuchyňského příslušenství, strojů a zařízení pro profesionální gastronomické zařízení. Z více jak 3000 výrobků nabízených firmou Hendi jsme schopni kompletně vybavit gastronomická zařízení, co se týká fritéz, ohřívačů, várnic, další elektronická zařízení, ale i plynové, dále pak příbory, porcelán, a mnoho dalších věcí, které jsou nezbytnou součástí zařízení, mezi které lze zařadit restaurace, hotely, jídelny, pizzerie a kavárny. Obchod Gastromania.cz je oficiálních parterem a dodavatel firmy Hendi Food Service Equiment.

číst dál >

Nádobí Hendi

V nabídce Hendi Food Service Equipment můžete také najít vysoce kvalitní výrobky, které jsou vhodné k servírování a prezentaci připravovaných pokrmů. Velké množství vzorů a barev vám umožní sladit nádobí s interiérem gastronomického zařízení. V našem obchodě Gastromania.cz najdete potřebné kuchyňské doplňky, které ozdobí stůl a stanou se tak pomyslnou „třešničkou na dortu“, která potěší vaše hosty. Najdete zde talíře na servírování těstovin, porcelánové talíře, různé džbány, karafy, solničky i pepřenky, kvalitní příbory, talíře, várnice, a dokonce i krásné svícny, které určitě ozdobí interiér vaší restaurace. Všechny dostupné produkty jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, díky nimž vám budou sloužit po mnoho let. Vaši hosté ocení nejen chuť pokrmu, ale také to, jak bylo servírováno!

Chladící zařízení Hendi Firma Hendi se zabývá i výrobou různého chladícího zařízení pro použití v cukrárně, kavárně, restauraci a dalších gastronomických zařízení. V naší nabídce najdete prvotřídní chladící stoly s pracovní deskou k vystavování zmrzliny nebo různých pokrmů. Jedná se o vysoce kvalitní výrobky vyrobené z nejkvalitnějšího materiálu na trhu. V nabídce najdete taká chladící a mrazící skříně, šokové zchlazovače a vyhřívané vitríny. Všechny výrobky jsou k dispozici v různých variantách a velikostech, aby si každý mohl vybrat správné řešení pro své gastronomické zařízení!

Kuchyňské příslušenství Hendi

Je dobře známo, že srdcem každého profesionálního gastronomického zařízení je kuchyně, a proto je velmi důležité, aby byla správně vybavena. Tím výrazně usnadní práci šéfkuchařům, kuchařům a pomocnému personálu. Firma Hendi nabízí svým zákazníkům kuchyňské příslušenství nejvyšší kvality, které mají různé využití. Mezi nimi můžete najít: dávkovače na omáčky, profesionální hrnce a pánve, sady nožů, servírovací lžíce, varné konvice, fritézy a příslušenství, které zefektivní práci v kuchyni. Firma se zaměřuje na inovativní řešení, a proto jsou všechny výrobky vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, které jsou odolné a trvanlivé. Proto vám veškeré kuchyňské příslušenství bude sloužit mnoho let. Doporučujeme abyste se seznámili s nabídkou profesionálního kuchyňského a barového příslušenství, skla, nádobí a gastronomického vybavení firmy Hendi!