Novinka

Ekologická lžička 18 cm, krémová, 250 ks PLA | ALCAS, BioHappy

077012220-250


  • 413 Kč s DPH 341 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 180 mm
Šířka 30 mm
výška 13 mm
barva: krémová
počet v sadě 250 ks
cena za: sadu

Ekologická lžička 18 cm, krémová, 250 ks PLA | ALCAS, BioHappy - Popis produktu

Ekologická lžička na zmrzlinu biologicky rozložitelná 18 cm, krémová barva, v balení cca 250 ks. Lžička na granitu 077/22, kterou vyrábí italská firma Alcas, je plně kompostovatelná a její přirozený rozpad má pozitivní dopad na růst květin a stromů. To, že je kompostovatelná jednoduše znamená, že se díky procesu kompostování promění na biologický materiál. Dozrálý kompost vypadá jako úrodná půda, která je bohatá na živiny a je tak vhodný jako hnojivo. Lžička na granitu je inovativní řešení pro zmrzlinárny, cukrárny a jiné gastronomické provozovny, které nabízejí různé druhy zmrzlin. Uvedená cena je za 1 balení – cca 250 ks. V nabídce máme rovněž menší balení.

Ekologická lžička 18 cm, krémová, 250 ks PLA | ALCAS, BioHappy - Recenze zákazníků

Ekologická lžička 18 cm, krémová, 250 ks PLA | ALCAS, BioHappy - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Ekologická lžička 18 cm, krémová, 250 ks PLA | ALCAS, BioHappy - product.attachment

Vhodné pro Ekologická lžička 18 cm, krémová, 250 ks PLA | ALCAS, BioHappy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.