Cena bez DPH: 187 Kč
Cena s DPH: 227 Kč
Dostupnost: 48 hodin
Množství na skladě: 25-99 ks
Náklady za dopravu: od 139 Kč
V košíku

Jestli máte dotaz, kontaktujte nás!

+420 593 035 134 info@gastromania.cz Zákaznický servis je vám k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00.
Informace:
barva: průhledná
cena za: sadu
průměr: 60 mm
počet v sadě: 100 ks
EAN kód: 2010000029350

Talířek/tácek na moučníky a dezerty biologicky rozložitelný 6 cm, transparentní, 100 ks PLA | ALCAS, BioHappy - Popis:

Ekologický tácek/talířek na moučníky, dezerty nebo monoporce 6 cm, kulatý transparentní barva, v balení 100 ks. Cukrářský talířek na monoporce 014/2b, který vyrábí italská firma Alcas, je plně kompostovatelný a jeho přirozený rozpad má pozitivní dopad na růst květin a stromů. To, že je kompostovatelný jednoduše znamená, že se díky procesu kompostování promění na biologický materiál. Dozrálý kompost vypadá jako úrodná půda, která je bohatá na živiny a je tak vhodný jako hnojivo. Je to inovativní řešení pro zmrzlinárny, cukrárny a jiné gastronomické provozovny, které nabízejí různé dezerty. Je to ideální způsob pro prezentaci sladkých dobrot například ve vitríně a také pro elegantní servírování v provozovně nebo na cateringové oslavě. Uvedená cena je za 1 balení - 100 ks. V nabídce máme rovněž menší balení.
Talířek/tácek na moučníky a dezerty biologicky rozložitelný 6 cm, transparentní, 100 ks PLA | ALCAS, BioHappy - Recenze:
Pouze zákazníci, kteří si dané zboží zakoupili mohou přidat recenzi.
Talířek/tácek na moučníky a dezerty biologicky rozložitelný 6 cm, transparentní, 100 ks PLA | ALCAS, BioHappy - Vrácení a reklamace:

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy