Nástavec do plechové skříně, křídlové dveře BU/4 | KART-MAP, BUN/1

BUN/1


  • 5 359 Kč s DPH 4 429 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 14 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 900 mm
šířka/hloubka 420 mm
výška 500 mm
materiál: lakovaná ocel

Nástavec do plechové skříně, křídlové dveře BU/4 | KART-MAP, BUN/1 - Popis produktu

Nástavec ke kancelářské skříni s křídlovými dveřmi obsahuje dvoje křídlové dveře zavěšené na vyklápěcím kolíku. Je vyrobený z černého plechu o tloušťce 0,6 – 1 mm potaženého práškovou barvou. Skříňka je uzamykatelná ve třech bodech a zakončená klikou.

Nástavec do plechové skříně, křídlové dveře BU/4 | KART-MAP, BUN/1 - Recenze zákazníků

Nástavec do plechové skříně, křídlové dveře BU/4 | KART-MAP, BUN/1 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Nástavec do plechové skříně, křídlové dveře BU/4 | KART-MAP, BUN/1 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím