Žaluziová skříň do kanceláře, 4 police | KART-MAP, BŻ/4

BŻ/4


  • 17 762 Kč s DPH 14 680 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 14 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 1000 mm
šířka/hloubka 420 mm
výška 1920 mm
počet polic 4 ks
typ dveří: posuvné
materiál: lakovaná ocel, plast
nastavitelné police: Ano

Žaluziová skříň do kanceláře, 4 police | KART-MAP, BŻ/4 - Popis produktu

Žaluziová skříň do kanceláře, dveře vyrobené z plastu. 4 nastavitelné police po 90 mm. Vyrobená z černého plechu o tloušťce 08,-1,00 mm, lakována práškovou barvou (epoxyd – polyester) v barvě RAL 7035, nosnost police 50 kg.

Žaluziová skříň do kanceláře, 4 police | KART-MAP, BŻ/4 - Recenze zákazníků

Žaluziová skříň do kanceláře, 4 police | KART-MAP, BŻ/4 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Žaluziová skříň do kanceláře, 4 police | KART-MAP, BŻ/4 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím