Zařízení k přípravě zeleniny 400 V | HÄLLDE, RG-400

37062


  • 309 748 Kč s DPH 255 990 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 3 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 535 mm
šířka/hloubka 715 mm
výška 1540 mm
příkon 1.5 kW
napětí: 400 V
výkon 2400 kg/h
materiál: nerezová ocel
min. otáčky 200 ot./min
max. otáčky 400 ot./min

Zařízení k přípravě zeleniny 400 V | HÄLLDE, RG-400 - Popis produktu

Zpracování až do 40 kg / min. Můžete udělat 500 až 3 000 porcí za den. Válců: 9 l Plátky, kostky, tření nebo rozřezání na pruhy ovoce, zeleniny, suchý chléb, sýr, ořechy, houby, atd. třífázové napájecí zdroj. Kompletní systém pro přípravu potravin pro maximální high-speed zpracování různých surovin, při zachování maximální ergonomii a nedostatkem fyzické aktivity. Adaptér pro kontinuální podávání pro kontinuální krájení brambor, cibule, žampiony, apod. Pneumatické upínání připojovací pro automatické krmení zelí, hlávkový salát, sýr, mrkev a další potraviny, které vyžadují stisknutí správy. Silná ruční podávací kladka páka pro snadnou přípravu článků k tlakům správy – jako zelí, mrkev, sýr, atd. feeder rukávu se čtyřmi různými průměry pouzder pro kontinuální krájení okurek, pórek, rajčata, citrusové ovoce, atd. Automatický start / stop umožňuje rychlé a bezpečné správy. Metal tarczetnące s Ostria, které mohou být odstraněny za účelem výměny nebo zaostřínia. Dvě kola na zadní a přední rukojetí pro snadné přenášení. Podlahová Model. Dvourychlostní: 200 a 400 ot / min. V bydlení, válcové krmítka a předkrmy jsou vyrobeny z kovu. RG-400 mopżna kombinovat mnoha způsoby. Podle toho, co je stroj používán, můžete si vybrat typ krmiva a řezných nástrojů. Jak řezný nástroj a zásobník se snadno instalují, a vyžadují jen několik kroků nahradit je. RG-400 používá dva typy válce v závislosti na typu horního zásobníku. Jeden má dvě klínové sekce, které pomáhají tlačit zeleninu pilového kotouče. Druhý je určen pro práci s pneumatickým podavačem, podavačem a manuální 4 rukávem vložkou. Uvnitř válce jsou tam tři Ostria na rozkrojenia zeleniny na menší kousky během obrábění.

Zařízení k přípravě zeleniny 400 V | HÄLLDE, RG-400 - Recenze zákazníků

Zařízení k přípravě zeleniny 400 V | HÄLLDE, RG-400 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Zařízení k přípravě zeleniny 400 V | HÄLLDE, RG-400 - product.attachment

Vhodné pro Zařízení k přípravě zeleniny 400 V | HÄLLDE, RG-400

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím