Akce

Kulatý servírovací tác ø 380 mm | APS, Profi line

11038


  • 1 221 Kč s DPH 1 009 Kč bez DPH 977 Kč s DPH 807 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

výška 26 mm
průměr 380 mm
materiál: nerezová ocel
barva: nerez (inox)
tvar: kulatý
cena za: kus
třida nerezové oceli: 18/10
povrch: leštěný

Kulatý servírovací tác ø 380 mm | APS, Profi line - Popis produktu

Tác servírovací se zdobeným okrajem 11038 ze série Profi Line s průměrem 38 a výškou 2,6 cm je vyrobený z leštěné nerezové oceli. Tác je vhodný do všech gastronomických zařízeních, jako jsou například hotely, restaurace, cukrárny, jídelny, bufety, ale i během cateringů či na švédských stolech, jako jsou například hotely, restaurace, cukrárny, jídelny, bufety, ale i během cateringů či na švédských stolech k servírování pokrmů, jako jsou hlavně předkrmy a dezerty. Ale také je vhodný k servírování sýrů , klobás a salámů. Lze jej mýt v myčce na nádobí a lze jej stohovat.

Kulatý servírovací tác ø 380 mm | APS, Profi line - Recenze zákazníků

Kulatý servírovací tác ø 380 mm | APS, Profi line - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Kulatý servírovací tác ø 380 mm | APS, Profi line - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Kulatý servírovací tác ø 380 mm | APS, Profi line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím