Sifon na smetanu 0,5 l | ISI, Dessert Whip Mini Plus

500150


  • 1 352 Kč s DPH 1 118 Kč bez DPH 1 285 Kč s DPH 1 062 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

Sifon na smetanu 0,5 l | ISI, Dessert Whip Mini Plus - Popis produktu

Univerzální sifon na smetanu a omáčky od firmy ISI u linie produktů Dessert Whip s indexem 500150 a o objemu 0,5 l. je vhodné pro přípravu lehké a nadýchané espumas, teplých a studených omáček, krémových polévek, chlebíčků, šlehačky, dortů a dezertů. Láhev lze ohřívat za použití maximální teploty 75˚C. Sifon je vyroben z nerezové oceli. Zařízení je vhodné do restaurací, cukráren, a jiných gastronomických zařízení. Zařízení je vybaveno dvěma různými koncovkami, které jsou také vyrobeny z nerezové oceli, ergonomickým úchytem kapsle se silikonovým protiskluzovým úchytem. Výrobce zaručuje, že výrobek splňuje nařízení Evropské Unie 1935/2004 kontaktní materiál a potravinářské výrobky.

Sifon na smetanu 0,5 l | ISI, Dessert Whip Mini Plus - Recenze zákazníků

Sifon na smetanu 0,5 l | ISI, Dessert Whip Mini Plus - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Sifon na smetanu 0,5 l | ISI, Dessert Whip Mini Plus - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.