Leasing

Plánujete nákup vybavení do Vaši kuchyně, restaurace, bistra nebo pizzerie a nemáte momentálně volné finanční prostředky. Nechce se vám platit velkou částku za nový konvektomat nebo pizza pec? Máme pro vás řešení! Leasing je jedinečná možnost jak mít nové vybavení ve Vašem provozu a nemít prázdnou kapsu. Nabízíme vám možnost financování gastronomického vybavení formou leasingu již od 50.000,- Kč. Financování zajišťujeme prostřednictvím firmy EUROLEASING CZ s.r.o., která je jedničkou na trhu mezi nebankovními sjednavateli leasingového a úvěrového financování v České republice. Nově také nabízíme financování s 0% navýšením.

Příklad financování:

  • Konvektomat elektrický UNOX 5x GN 1/1 PLUS – již od 1990 Kč / měsíčně

Kontaktujte naše obchodní oddělení pro zpracování nabídky financování na Vámi poptávané zboží. Po zpracování nabídky Vás bude kontaktovat firma EUROLEASING CZ, která si vyžádá od Vás několik dokumentů, které jsou nutné pro zhodnocení nabídky. V případě dotazů či nejasností ohledně financování nás neváhejte kontaktovat telefonicky na 777 163 110 nebo e-mailem na obchod@gastromania.cz.

novinky

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím