Akce

Hliníková lopata na pizzu, perforovaná 50x170 cm | LILLY CODROIPO, Orchidea

617878


  • 5 424 Kč s DPH 4 482 Kč bez DPH 4 881 Kč s DPH 4 034 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 1700 mm
Šířka 500 mm
materiál: hliník

Hliníková lopata na pizzu, perforovaná 50x170 cm | LILLY CODROIPO, Orchidea - Popis produktu

Extra lehká a odolná lopata na pizzu, anodizovaný hliník, rozměry 500×1700 mm, katalogové číslo 617878, od nejznámější italské firmy na světě Lilly Codroipo, vyrábějící profesionální příslušenství k pečení pizzy. Lopatka má zaostřené hrany, speciální povrchovou úpravu (mikroperforaci) pro snadné nabírání a sázení do pece a otvory, které pomáhají odstranit přebytek mouky. Ideální pro všechny pizzerie či pekárny pro pohodlné sázení do pece a vybírání z pece. Ať už pečete pizzu nebo něco jiného, taková lopatka je nepostradatelná. Po použití lopatky je vhodné ji vždy ručně umýt čisticími přípravky, určenými pro hliník.

Hliníková lopata na pizzu, perforovaná 50x170 cm | LILLY CODROIPO, Orchidea - Recenze zákazníků

Hliníková lopata na pizzu, perforovaná 50x170 cm | LILLY CODROIPO, Orchidea - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Hliníková lopata na pizzu, perforovaná 50x170 cm | LILLY CODROIPO, Orchidea - product.attachment

Vhodné pro Hliníková lopata na pizzu, perforovaná 50x170 cm | LILLY CODROIPO, Orchidea

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.