Cukrářské potřeby Martellato – produkty nejvyšší kvality!

Martellato je velmi oblíbená a uznávaná italská společnost, která se převážně specializuje na výrobu cukrářského náčiní a příslušenství. Společnost je lídrem na trhu, a to vše díky své funkčnosti a dobře vyrobeným kuchyňským načiním, které je dobrým pomocníkem ve všech cukrárnách, pekárnách a dalších gastronomických zařízení. Tyto výrobky jsou univerzální a vhodné jak pro profesionály, tak amatéry. Martellato úzce spolupracuje s firmami, které jsou součástí potravinářské výroby dochází nejen k vybavení těchto firem, ale i ke zlepšování, přizpůsobování a integritě výrobků za účelem zefektivnění jejich práce. V nabídce Martellato najdete: formy na dorty, čokoládu a pralinky, sady cukrářských sáčků, stěrky, radýlka, cukrářské podložky, stojany na vystavování pečiva a sladkostí a mnoho dalšího. V našem obchodě Gastromania.cz najdete přes 1 000 různých produktů Martellato, které jistě potěší každého cukráře a umožní mu připravit neobvyklá a sladká umělecká díla.

číst dál >

Forma na pralinky Martellato

Jedním z klíčových výrobků společnosti Martellato, který si zákazníci vybírají, jsou všechny druhy forem, včetně forem na pralinky. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů odolných vůči vnějším faktorům a vysokým teplotám. Většinu těchto výrobků lze mít v myčce na nádobí, což výrazně zefektivňuje celou práci. Jedním z nejčastěji používaných materiálů při výrobě forem je vysoce kvalitní polykarbonát, který zabraňuje roztažení a rozlití formy i při častém a intenzivním používání. Formy jsou k dispozici v mnoha tvarech, díky nimž jsou pralinky hody pro všechny smysly – včetně zraku. Široká škála výrobků znamená, že i ti nejnáročnější zákazníci najdou formu, která potěší hosty gastronomického zařízení nebo domácností.

Martellato – kuchyňské příslušenství

Společnost Martellato také nabízí řadu kuchyňského příslušenství, které je ideální pro každodenní práci v kuchyni. Tyto výrobky jsou vyrobeny do nejmenšího detailu, a proto jsou vhodné pro profesionální gastronomická zařízení, tak i pro domácí kuchyně. V nabídce najdete: lžíce na zmrzlinu, nerezové šlehací metly, radýlka, nože na chleba, láhve na šlehačku, cukrářské špachtle, válečky a mnoho dalších výrobků. Výrobky této společnosti se vyznačují vysokou kvalitou a funkčností, která ovlivňuje dobu přípravy pokrmů. Výrobky jsou za velmi atraktivní ceny, a proto jsou vhodné pro „každý rozpočet“. Pokud hledáte kuchyňské a cukrářské pomůcky pro vaši cukrárnu nebo domácnost, doporučujeme si prohlédnout nabídku společnosti Martellato v našem obchodě. Zaručujeme, že najdete vše, co potřebujete!