Mrazicí skříně

Mrazící skříně

Mrazící skříně z naší nabídky představují nejvyšší standard moderního mražení potravin v gastronomických provozech. Spolehlivé, energeticky nenáročné, ekologické mrazící skříně předních světových výrobců disponují řadou vlastností, kterými zjednoduší a zpříjemní práci v kuchyni.


Mrazící skříně – nastavení teplot


Nastavení teplot v mrazících skříních je velice sofistikované. Mrazící skříně jsou vybaveny čitelnými digitálními displeji splňujícími požadavky HACCP a umožňují citlivé nastavení v rozmezí teplot od -10°C do -35°C se zárukou udržení stálé teploty dokonce i při venkovních teplotách nad 40°C. Díky efektivnímu a ekologickému chladícímu médiu bez obsahu freonů a velice kvalitní teplotní izolaci jsou mrazící skříně ekologické i ekonomické.


Řada vylepšení Vás může i překvapit. Mrazící skříně disponují světelnou a zvukovou signalizací otevřených dveří a nárůstu teploty, díky čemuž nedochází ke znehodnocení uložených potravin. Některé mrazící skříně mají zabudovaný systém automatického zavírání dveří, pokud úhel otevření klesne pod 75°. Podobně jako další chladící skříně v naší nabídce, i mrazící skříně je možné otevřít nožním pedálem, pokud máte plné ruce.

Výrobce
Cena bez DPH
od do
Materiál
Barva
Délka
od do
šířka/hloubka
od do
Výška
od do
Objem
od do
Příkon
od do
Min. teplota
od do
Max. teplota
od do
Počet dveří
od do
Použité filtry: Odstranit filtry

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.