Mrazicí skříně

Mrazící skříně

Mrazící skříně z naší nabídky představují nejvyšší standard moderního mražení potravin v gastronomických provozech. Spolehlivé, energeticky nenáročné, ekologické mrazící skříně předních světových výrobců disponují řadou vlastností, kterými zjednoduší a zpříjemní práci v kuchyni.


Mrazící skříně – nastavení teplot


Nastavení teplot v mrazících skříních je velice sofistikované. Mrazící skříně jsou vybaveny čitelnými digitálními displeji splňujícími požadavky HACCP a umožňují citlivé nastavení v rozmezí teplot od -10°C do -35°C se zárukou udržení stálé teploty dokonce i při venkovních teplotách nad 40°C. Díky efektivnímu a ekologickému chladícímu médiu bez obsahu freonů a velice kvalitní teplotní izolaci jsou mrazící skříně ekologické i ekonomické.


Řada vylepšení Vás může i překvapit. Mrazící skříně disponují světelnou a zvukovou signalizací otevřených dveří a nárůstu teploty, díky čemuž nedochází ke znehodnocení uložených potravin. Některé mrazící skříně mají zabudovaný systém automatického zavírání dveří, pokud úhel otevření klesne pod 75°. Podobně jako další chladící skříně v naší nabídce, i mrazící skříně je možné otevřít nožním pedálem, pokud máte plné ruce.

Výrobce
Cena bez DPH
od do
Materiál
Barva
Délka
od do
Šířka
od do
Výška
od do
Objem
od do
Příkon
od do
Min. teplota
od do
Max. teplota
od do
Počet dveří
od do
Použité filtry: Odstranit filtry

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.