Nerezové vozíky

Vozíky na vydávání a přepravu jídel

V nabídce Gastromania.CZ naleznete i řadu servírovacích nerezových vozíků: dvoupolicové, třípolicové, čtyřpolicové, pětipolicové nebo servírovací vozíky se skříňkou. Existují také plastové servírovací a policové vozíky. Najdete zde i vozíky transportní na ukládání táců, na talíře, na koše, na podnosy, včetně plošinových vozíků s otočnými i pevnými koly. Samozřejmě jsme nezapomněli i na vozíky vyhřívané, na gastronádoby, na talíře a jiné příslušenství, a také na chladící voziky a chladící pojízdné skříně. V e-shopu Gastromania.CZ najdete také kvalitní banketové vozíky na výdávání a přepravu jídel. U našich zákazníků jsou velmi oblíbené i vozíky na nejrůznější typy a velikosti gastronádob GN. V naší nabídce najdete také kvalitní nerez vozíky s dřezem na čtyřech kolečkách o objemu 100 litrů, 150 litrů nebo 240 litrů. Nabízíme i vozíky do gastronomických provozů, vozíky na plechy do konvektomatů a vozíky na pekárenské plechy. Zkrátka vše, na co si vzpomenete.

Vozíky transportní i regenerační včetně udržovacích komor, zajistí správnou teplotu vámi připravovaných či upravovaných pokrmů a vynikající gastronomické služby. Profesionalní vozíky jsou velmi důležitím vybavením všech provozoven, jídelen, restaurací, cukráren, kaváren a barů.

Výrobce
Cena bez DPH
od do
Rozměr GN
Délka
od do
šířka/hloubka
od do
Výška
od do
Průměr
od do
Objem
od do
Počet polic
od do
Použité filtry: Odstranit filtry

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím