Profesionální wok pánve

V naší nabídce najdete široký výběr profesionálních pánví wok pro přípravu asijských a dálněvýchodních pokrmů. Naše výrobky jsou ideální pro profesionální i domácí kuchyně. Pánve wok jsou skvělou volbou pro každodenní vaření, protože umožňují velmi efektivní zpracování tepla. Stojí za to vybavit si kuchyň tímto typem nádobí, protože výrazně usnadňuje každodenní práci.

číst dál >

Pánve wok pro profesionální kuchyni

Díky použití vysoce kvalitních materiálů (např. nerezová ocel, uhlíková ocel, hliník nebo ocel) jsou všechny naše výrobky investicí na dlouhá léta! Pánve Wok z našeho sortimentu jsou odolné proti mechanickému poškození, poškrábání a rozbití, stejně jako proti destruktivním účinkům vnějších faktorů, jako je voda a vysoká teplota. Každá pánev je vybavena ergonomickou, pohodlnou rukojetí, která dokonale padne do ruky a zajišťuje maximální bezpečnost.

Kde si můžete koupit wok pánve?

Pánve Wok, stejně jako další vysoce kvalitní gastronomické vybavení a příslušenství, můžete zakoupit za mimořádně výhodné ceny v našem internetovém obchodě Gastromania.cz! Spolupracujeme s nejlepšími výrobci na trhu, kteří se snaží zajistit, aby jejich výrobky byly co nejkvalitnější. Mezi tyto společnosti patří: Hendi, Stalgast, De Buyer, Bartscher nebo Cosy & Trendy. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou, a pokud máte jakékoli dotazy – obraťte se přímo na nás!