Akce

Univerzální krouhací nástavec GD „víko“ pro AE 6e | FEUMA, 7113061

7113061


  • 46 210 Kč s DPH 38 190 Kč bez DPH 43 899 Kč s DPH 36 281 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

materiál: nerezová ocel
barva: nerez (inox)
cena za: kus

Univerzální krouhací nástavec GD „víko“ pro AE 6e | FEUMA, 7113061 - Popis produktu

Univerzální krouhací „nástavec pro labužníky“ s magnetickým zabezpečovacím zařízením, a celouřadou plnících otvorů pr speciální ozdobné krouhání, (popis viz.GVS) provedení víka: nerezová ocel, plastová přítlačná zařízení a posunováky, víko se nasazuje na spodní díl univerzální řezačky UGS a dále tento komplet na hnací jednotku. (použití pouze ve spojení s UGS).

Univerzální krouhací nástavec GD „víko“ pro AE 6e | FEUMA, 7113061 - Recenze zákazníků

Univerzální krouhací nástavec GD „víko“ pro AE 6e | FEUMA, 7113061 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Univerzální krouhací nástavec GD „víko“ pro AE 6e | FEUMA, 7113061 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Univerzální krouhací nástavec GD „víko“ pro AE 6e | FEUMA, 7113061

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím