Zásobník k řezání pod úhlem | HÄLLDE, 1345

1345


  • 18 138 Kč s DPH 14 990 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 3 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

průměr 49 mm
cena za: kus

Zásobník k řezání pod úhlem | HÄLLDE, 1345 - Popis produktu

S pomocí podavače pro řezání zeleniny lze přiřadit k pokrmům z woku a vytvořit ozdobné plátky okurky, jako např. Na obložené chlebíčky a saláty. Podavač má otvor vyrobený v úhlu, který umožňuje diagonální dlouhé kruhové řezání zeleniny, jako je okurka, mrkev, pórek, apod. Průměr otvoru je 49 mm.

Zásobník k řezání pod úhlem | HÄLLDE, 1345 - Recenze zákazníků

Zásobník k řezání pod úhlem | HÄLLDE, 1345 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Zásobník k řezání pod úhlem | HÄLLDE, 1345 - product.attachment

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím