Skříň na obálky nebo osobní doklady, formát B-5, 6 zásuvek | KART-MAP, KOP/6

KOP/6


  • 21 767 Kč s DPH 17 990 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 14 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 620 mm
šířka/hloubka 580 mm
výška 1523 mm
materiál: lakovaná ocel

Skříň na obálky nebo osobní doklady, formát B-5, 6 zásuvek | KART-MAP, KOP/6 - Popis produktu

Skříň s 6 zásuvkami určená na obálky, osobní doklady, formát B-5. Vyrobená z černého plechu o tloušťce 0,6-2 mm, lakovaná práškovou barvou (epoxyd – polyester) v barvě RAL 7035. Zásuvky se posouvají po teleskopických kolejnicích s blokádou. Uzamykání jedním centrálním klíčem. Maximální nosnost zásuvkami 80 kg. Blokáda umožňuje otevřít pouze jednu zásuvku, což zajišťuje stabilitu.

Skříň na obálky nebo osobní doklady, formát B-5, 6 zásuvek | KART-MAP, KOP/6 - Recenze zákazníků

Skříň na obálky nebo osobní doklady, formát B-5, 6 zásuvek | KART-MAP, KOP/6 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Skříň na obálky nebo osobní doklady, formát B-5, 6 zásuvek | KART-MAP, KOP/6 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím