Profesionální kuchyňské zařízení RM GASTRO

RM Gastro je evropská společnost, která působí na trhu od roku 1994. Svým zákazníkům nabízí inovativní a zajímavá řešení pro restaurace, bary, jídelny, hotelové kuchyně, pizzerie, kavárny, cukrárny a další gastronomická zařízení. RM Gastro klade velký význam vývoji produktů, které jsou pravidelně modernizovány a vylepšovány. Společnost sama opakuje, že znalosti a dovednosti zaměstnanců, které jsou neustále rozvíjeny, také přispěly k velkému úspěchu. RM Gastro investuje do svého vlastního vývoje a udržování dobrých vztahů s obchodními partnery, dodavateli a zákazníky, což je nesmírně důležitým pilířem společnosti. Taková řešení vám umožňují vytvářet jedinečné produkty, které jsou vyráběny přesně s důrazem na detail a z těch nejlepších dostupných materiálů. Společnost klade velký význam technologickému rozvoji nabízeného kuchyňského zařízení, které se neustále zlepšuje. Zařízení jsou převážně určena profesionálům, kteří je používají v komerčním měřítku, ale najdou využití i v domácí kuchyni.

číst dál >

Vakuové baličky RM Gastro

Nabídka společnosti RM GASTRO zahrnuje také vysoce kvalitní vakuové baličky, které jsou mimořádně inovativním řešením v gastronomii. Nejenže brání plýtvání potravinami, ale také eliminují vznik dalších nákladů. Vakuové baličky jsou k dispozici v mnoha různých variantách, takže každý zákazník si vybere to správné řešení pro své gastronomické zařízení. Baličky jsou vyrobeny z nejkvalitnější nerezové oceli, která je odolná vůči mechanickému poškození, korozi a dalším vnějším faktorům. Největší výhodou baliček je to, že balené výrobky mohou být použity později, protože se prodlužuje jejich trvanlivost. Tímto způsobem můžete balit maso, mléčné výrobky, ryby, klobásy a také ovoce a zeleninu. Každá balička je vybavena speciální funkcí, která umožňuje ručně nastavit dobu vakuování a svařování.

Kuchyňské vybavení RM GASTRO

RM GASTRO zahrnuje mnoho produktů, které jsou nezbytné v kuchyni při každodenním vaření a přípravě jídel pro zákazníky gastronomického zařízení. Patří k nim: profesionální nože, kráječe, digestoře, udírny, konzole do pece, šokové zchlazovače, transportní vozíky do pece a mnoho dalších produktů. Každý je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů, které zajišťují jejich odolnost proti poškození a dlouhou životnost. Použití vysoce kvalitních materiálů umožňuje každodenní a dlouhodobý provoz těchto produktů. Zhlédněte a seznamte se s řadou produktů RM GASTRO. Které najdete v našem obchodě Gastromania.cz. Zaručujeme vám, že se jedná o produkty nejvyšší kvality, které splňují očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků.