Skříně a skříňky

Kategorie Nerezové skříně a skříňky pro gastro provozy | Gastromania.cz poskytuje široký výběr závěsných nerezových skříní a skříněk pro gastronomické provozy. Vyrábíme na míru podle potřeb klienta. Ideální pro profesionální kuchyně, gastronomické, nemocniční a průmyslové provozy. Navrhujeme, vybavujeme a servisujeme restaurace, hotely, jídelny, školy, školky, cukrárny,řeznictví a masny veškerým gastronomickým a jiným potřebným příslušenstvím.

Nerezové skříně a skříňky pro gastro provozy

V nabídce nerezového nábytku máme i nerezové skříně a skříňky pro jakékoli využití v velkokapacitních kuchyních, gastronomii a gastroprovozech. Ideálním řešením při potřebě krytých úložných prostor v gastronomických zařízeních jsou nerezové skříně, skříňky, závěsné, nebo samostatně stojící. Skříně z z nerezové oceli jsou velice praktickým gastro vybavením pro svoji nenáročnou úpravu, hygienickou nezávadnost, snadnou údržbu a velkou životnost. Nabízíme kompaktní svařené nerezové skříně s pevnými nebo nastavitelnými nerezovými policemi, s posuvnými dveřmi, nebo dveřmi na pantech, závěsné, univerzální nebo i vyhřívané. V provedení máme skříně závěsné, průchozí i univerzální, včetně možnosti instalace zámku. Najdete zde skříně úklidové, ohřívací skříně na talíře a skříně opatřené nástřikem. Dále skříně na plány, mapy, výkresy, a kartotéky, spisové skříně, zdravotnické a medicínské skříně, pracovní šatní skříně, a taky kancelářské plechové skříně. V naší nabídce najdete i závěsné nerezové skříňky: otevřené, uzavřené, s posuvnými nebo křídlovými dvířky. V Gastromania.CZ si můžete vybrat ze stovky variant skříní a skříněk.

Výrobce
Cena bez DPH
od do
Typ dveří
Délka
od do
Šířka
od do
Výška
od do
Použité filtry: Odstranit filtry

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.