Sommelierské potřeby

Kategorie Sommelierské, vinařské potřeby | GASTROMANIA.CZ zahrnuje širokou nabídku příslušenství a karaf na víno. Vybavujeme a sepisujeme bary, diskotéky, kavárny a hotely.

Sommelierské doplňky

Jak říkal už známý řecký básník Homér k lidskému štěstí a k úsměvné pohodě patří prostřený stůl, víno, přátelé a hudba. Nicméně každý milovník vína moc dobře ví, že k pití vína potřebujeme vhodné pomůcky. Proto v nabídce e-shopu Gastromania.CZ najdete široké spektrum vybavení a doplňků určených pro všechny milovníky vín a především profesionální sommeliery. Máme pro vás různorodý výběr vinařských potřeb. Naše široká nabídka otvíráků a vývrtek na víno, zátek a špuntů na lahve, uzávěrů lahví a taky vakuových pump na vína uspokojí jak zaměstnance a sommeliéry ve vinotékách, restauracích a kavárnách, tak domácí labužníky. Bez praktických pomůcek se opravdová degustace vína neobejde, proto pro naše zákazníky máme připravenou jejich bohatou nabídku. V e-shopu Gastromania.CZ najdete i jiné sommeliérské pomůcky jako chladiče na lahve, nádoby na chlazení vína, vědra na vína, kbelíky na šampaňské, stojany na vědra, dokonce i větší mísy na šampaňské.

Výrobce
Cena bez DPH
od do
Materiál
Délka
od do
šířka/hloubka
od do
Výška
od do
Průměr
od do
Objem
od do
Použité filtry: Odstranit filtry

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím