Gastronomické vybavení a nábytek z nerezové oceli SPOMASZ NAKŁO

SPOMASZ NAKŁO je polská značka, která se zaměřuje na výrobu jedinečných gastronomických spotřebičů a doplňků kuchyňského vybavení. Jejím hlavním distributorem pro ČR je Gastromania.cz. SPOMASZ NAKŁO je na trhu k dispozici od roku 1945, tedy více než 70 let! Jejich stroje a zařízení nejsou jen moderní a inovativní gastronomická zařízení, ale také jedinečné produkty vytvořené srdcem a v souladu s tradicí. Na výrobu kterých zařízení se hlavně specializuje značka SPOMASZ NAKŁO? Především se jedná o kuchyňské stroje a příslušenství, jako jsou: škrabky, kráječe zeleniny, elektrické pánve, mixéry na zeleninu a nádivky, příslušenství ke škrabkám, kotouče ke kráječům nebo pohony k multifunkčním kuchyňským strojům. To však není vše, protože stojí za zmínku také doplňky k zařízením SPOMASZ NAKŁO. Široký výběr nástavců znamená, že si každý jistě najde ten správný model pro sebe, například nástavce na pyré, strouhání sýra, šlehání a hnětení těsta, mletí masa, krájení kotlet a mnoho dalších! SPOMASZ NAKŁO jsou nejen samotná zařízení, ale také profesionální nábytek z nerezové oceli.

číst dál >

Nábytek z nerezové oceli SPOMASZ NAKŁO

Nerezový nábytek SPOMASZ NAKŁO byl vyroben z nejkvalitnějších materiálů za použitím moderní technologie a originálních řešení. Nabídka společnosti zahrnuje mimo jiné odsavače par, skladové regály, pracovní stoly i číšnické vozíky. Všechny tyto kusy nábytku jsou vyrobeny z pevné a odolné nerezové oceli, což je materiál, který se velmi často používá v gastronomickém průmyslu. Společnost nabízí svůj nábytek v mnoha různých variantách, aby si každý zákazník mohl produkt přizpůsobit svým potřebám a očekáváním. Pracovní stoly SPOMASZ NAKŁO jsou k dispozici ve verzi s umyvadlem nebo bez něj. Mohou být také vybaveny dalším příslušenstvím, jako je např police a zásuvky. Díky použití materiálů odolných vůči kyselinám si můžete být jisti, že zakoupený nábytek Vám bude sloužit mnoho, mnoho let!

Profesionální kuchyňské roboty SPOMASZ NAKŁO

Kromě gastronomického nábytku stojí za zmínění bohatá nabídka společnosti, která nabízí také inovativní gastronomické roboty, kuchyňské spotřebiče a jedinečné doplňky, které významně usnadňují každodenní práci. Produkty SPOMASZ NAKŁO budou perfektní jak v gastronomických zařízeních, tak v potravinářských závodech. Spotřebitelé je oceňují nejen pro množství aplikací, které nabízejí, ale také pro vysokou kvalitu zpracování, použití nejlepších materiálů na trhu a širokou škálu produktů.

Srdečně Vás zveme, k seznámení s naší nabídkou, která zahrnuje mnoho profesionálních produktů vytvořených společností SPOMASZ NAKŁO. Máte-li jakékoli dotazy nebo připomínky – neváhejte kontaktovat náš tým!