Akce

Vakuová balička lištová | STALGAST, 691301

691301


  • 12 890 Kč s DPH 10 653 Kč bez DPH 11 859 Kč s DPH 9 801 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 483 mm
šířka/hloubka 205 mm
výška 198 mm
příkon 0.67 kW
napětí: 230 V
materiál: nerezová ocel
displej: Ano
váha 7.3 kg

Vakuová balička lištová | STALGAST, 691301 - Popis produktu

Balička je vhodná k balení potravin. Tato balička je vyrobena z nerezové oceli a je vybavena digitálním displejem. Vyznačuje se vysokým výkonem a také 4 typy svařování- Maximální šířka sváru je 390 mm. Přídavné ergonomické tlačítko je na pravé straně baličky. A také možnosti automatického úchytu sáčků.

Vakuová balička lištová | STALGAST, 691301 - Recenze zákazníků

Vakuová balička lištová | STALGAST, 691301 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Vakuová balička lištová | STALGAST, 691301 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím