Vyhřívané a chladící prodejní vitríny

Chladící vitríny

V naší nabídce najdete chladící vitríny pro nejrůznější příležitosti – od samostatně na výšku stojících skleněných skříní přes chladící vitríny sloužící jako nástavec k obslužným pultům, vinotéky, chladící skříňky na sklo, až po chladící vitríny – prodejní pulty, jaké znáte z prodeje kopečkové zmrzliny. Společné mají to, že zajišťují uskladnění a vkusnou prezentaci potravin vyžadujících pro svou delší trvanlivost sníženou teplotu. Všechny chladící vitríny udržují pomocí termostatu stálou sníženou teplotu a svojí konstrukcí umožňují, až na několik případů, dostatečný přehled o obsahu a rychlou manipulaci s potravinami.


Cukrářské chladící vitríny


Pod toto označení spadají samostatně stojící chladící vitríny s na výšku uspořádaným proskleným výstavním prostorem. Chladící vitrína tohoto typu opět musí splňovat důležitá kritéria – stálá snížená teplota, kvalitní osvětlení všech polic, stěny z izolačního dvojskla (u oblých předních částí se používá pouze jedno sklo), které je tvrzené, režim stálé cirkulace vzduchu, který pomáhá udržovat rovnoměrné chlazení, ale také zabraňuje zamlžení skel. Tento typ chladících vitrín umožňuje estetickou prezentaci potravin při pohledu zepředu a z boku a snadný přístup prodavače ze zadní strany posuvnými dvířky. V případě samostatně stojících vysokých chladících vitrín skříňového typu probíhá manipulace s potravinami předními průhlednými dveřmi.

Výrobce
Cena bez DPH
od do
Materiál
Typ dveří
Barva
Délka
od do
šířka/hloubka
od do
Výška
od do
Objem
od do
Pracovní plocha
od do
Příkon
od do
Počet polic
od do
Počet dveří
od do
Použité filtry: Odstranit filtry

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím