Skříň na výkresy, formát B-1, 5 zásuvek | KART-MAP, B1/5

B1/5


  • 13 968 Kč s DPH 11 544 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 14 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 1138 mm
Šířka 800 mm
výška 562 mm
materiál: lakovaná ocel

Skříň na výkresy, formát B-1, 5 zásuvek | KART-MAP, B1/5 - Popis produktu

Skříň s 5 zásuvkami určená pro ukládání map, technické dokumentace, výkresů s maximální formátem B-1. Vyrobená je z černého plechu o tloušťce 06-,2 mm, lakované práškovou barvou (epoxyd – polyester) v šedé barvě RAL 7035. Zásuvky se posouvají po teleskopických kolejnicích s blokádou. Uzamykání jedním centrálním klíčem. Hmotnost skříně 86 kg.

Skříň na výkresy, formát B-1, 5 zásuvek | KART-MAP, B1/5 - Recenze zákazníků

Skříň na výkresy, formát B-1, 5 zásuvek | KART-MAP, B1/5 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Skříň na výkresy, formát B-1, 5 zásuvek | KART-MAP, B1/5 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.