Firma Assheuer + Pott GmbH & Co. KG (APS) je německá společnost, která vznikla v roce 1933, ve městě Sundern (Severní Porýní-Vestfálsko). Je to již čtvrtá generace lidí, kteří se specializují na výrobu a navrhování předmětů,určených k servírování a obsluze drobného vybavení pro bar či bufet. APS dodává své produkty prostřednictvím široké sítě obchodních partnerů a autorizovaných prodejců po celém světě. Firma APS je známa svým inovativním přístupem a klade důraz na kompetence a rozvoj nových trendů v oblasti přípravy a servírování jídel, bufetů, příslušenství pro stolování a také trhem pro menší gastronomické zařízení a příslušenství. Představuje v oboru mnoho inovačních a funkčních řešení jako je například melaminové nádobí v různých barvách, tvarech i velikostech, nebo široká nabídka polypropylenových ošatek na pečivo. Vše v moderním a zajímavém designu.

Vývoj produktů, odborné znalosti a obchodní zkušenosti APS

Společnost APS je partnerem evropské organizace BSCI, což je iniciativa firem, které jsou součástí Asociace Zahraničního Obchodu (FTA) na zlepšení pracovních podmínek v globálním dodavatelském řetězci, které v kombinaci s moderním systémem plánování zdrojů, umožňuje zajistit co nejkratší dobu dodávky výrobků a služeb pro naše zákazníky. Tuto skutečnost můžeme, jako oficiální partner APS na českém trhu s radostí potvrdit. Mnoho výrobků k servírování a použití při snídaních formou bufetu, na švédských stolech nebo v jídelnách se vyrábí přímo v německém městě Sundern – také dle specifikace samotných zákazníků. To umožňují nejen moderní stroje pro výrobu a perfektně vyškolení zaměstnanci, ale hlavně mnoholetá spolupráce s designéry, kteří patří k světové třídě v oblasti navrhování vzhledu výrobků. V tomto případě Made in Germany znamená ověřenou kvalitu a špičkové provedení.

Sortiment výrobků firmy APS – Assheuer + Pott GmbH & Co. KG

Celková nabídka zboží APS obsahuje více než 3300 produktů, rozlišených podle využití:

  • melaminové nádobí: servírovací talíře, tácy, patrové podnosy, talíře
  • příslušenství k servírování: servírovací prkénka, táce, vitríny, nádobí a dózy
  • příslušenství pro bufet: vířiče chlazených nápojů, zásobníky, stojany, košíky, etažéry a chladící vitríny
  • chafing dish, kotlíky na polévku
  • nádoby, várnice a vozíky podle standartu GN
  • barové a hotelové příslušenství: chladící nádoby na víno a šampaňské, nádoby na led, shakery, svícny, nalévátka
  • stolování: ošatky na pečivo, prostírání, kořenky, mlýnky na pepř a sůl, stojany na ubrousky, termosky
  • kuchyňské a cukrářské nádobí: pánve Turk, cedníky, síta, pečící a dortové formy
  • kuchyňské, cukrářské a servírovací náčiní: dekorační nože, lopatky, špachtle, servírovací kleště, naběračky, mačkadla, dávkovače
  • náhradní díly a doplňující zboží k produktům firmy APS

Výše uvedené produkty jsou dostupné v mnoha rozměrech a provedeních i pro ty nejnáročnější klienty. Jsou vyrobené z ověřených materiálů jako například: nerez, chromovaná ocel, dřevo, melamin, porcelán, sklo, polykarbonát, akryl a mnoho dalších. Tyto materiály spolehlivě zajistí vhodný design, strukturu či barvu k dotvoření Vaší restaurace, hotelu nebo jiného podniku.

číst dál >

Nádobí APS

Assheuer + Pott GmbH & Co. KG nabízí svým zákazníkům profesionální stolní nádobí, které je vyrobeno z materiálu nazývaného melamin, což je vysoce odolný a kvalitní materiál. Na Gastromania.cz naleznete velký výběr vysoce kvalitního nádobí jako jsou misky, talíře, tácy a etažéry, které jsou vhodné do profesionálních gastronomických zařízení, ale také i do domácností. Nádobí APS jsou unikátní výrobky – nejen co se týče celkového vzhledu, ale i v jakém designu jsou vyrobeny. Značnou část výrobků této značky lze mýt v myčkách na nádobí, nebo je lze používat v mikrovlnných troubách. Díky inovativním a geometrickým tvarům je možnost stohování nádobí, čímž se značně zmenšuje prostor, který je potřebný k jejich uskladnění.

APS vybavení kuchyní – profesionální výrobky do gastronomických zařízení

Firma APS neustále nabízí svým zákazníkům nové a inovativní výrobky, které jsou nejen velmi praktické, ale slouží i jako dekorace. K výrobě nádobí a dalšího kuchyňského náčiní jsou používány pouze vysoce kvalitní materiály, díky kterým jsou výrobky vysoce odolné a po delší dobu vypadají pořád jako nové. Každý i ten nejmenší detail je promyšlený a vyrobený bezchybně, proto jsou výrobky Assheuer + Pott GmbH & Co. KG nejen vhodné, ale i vyhledávány i těmi nejvíce náročnějšími zákazníky. Díky velkému výběru použitých vzorů, ale i barev si každý majitel gastronomického zařízení může vybrat z výrobků, které se budou hodit přesně do jeho stylu vybaveného zařízení. Nahlédněte proto na naší velkou nabídku výrobků od firmy APS, které jsou umístěné na naší webové stránce a nakupte si, přesně to, co potřebujete!