APS

APS

Firma Assheuer + Pott GmbH & Co. KG (APS) je německá společnost, která vznikla v roce 1933, ve městě Sundern (Severní Porýní-Vestfálsko). Je to již čtvrtá generace lidí, kteří se specializují na výrobu a navrhování předmětů,určených k servírování a obsluze drobného vybavení pro bar či bufet. APS dodává své produkty prostřednictvím široké sítě obchodních partnerů a autorizovaných prodejců po celém světě.
Firma APS je známa svým inovativním přístupem a klade důraz na kompetence a rozvoj nových trendů v oblasti přípravy a servírování jídel, bufetů, příslušenství pro stolování a také trhem pro menší gastronomické zařízení a příslušenství. Představuje v oboru mnoho inovačních a funkčních řešení jako je například melaminové nádobí v různých barvách, tvarech i velikostech, nebo široká nabídka polypropylenových ošatek na pečivo. Vše v moderním a zajímavém designu.

Kategorie
Cena bez DPH
od do
Materiál
Délka
od do
šířka/hloubka
od do
Výška
od do
Použité filtry: Odstranit filtry

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím