Banketní stojany – důležité vybavení pro každou mimořádnou oslavu

Internetový obchod Gastromania.cz nabízí profesionální banketní stojany, které jsou vyráběny z robustních materiálů a za použití moderních technologií. Od samého počátku spolupracujeme výhradně s výrobci, kteří jsou světově uznávaní a nabízejí nejvyšší kvalitu zpracování. Patří mezi ně Bartscher, Stalgast, HENDI, APS, ALCHEMY, ABERT, BDK, Contacto, Rosseto, Martellato nebo Zieher. Náš obchod tvoříme s velkou vášní a spokojenost zákazníků je pro nás prioritou. Komplexní vybavení gastronomického zařízení je zásadní, protože se správným příslušenstvím a vybavením bude práce v restauraci, jídelně nebo jiném zařízení příjemnější, rychlejší a efektivnější. Na Gastromania.cz najdete inovativní produkty, jako jsou banketní stojany, které vynikají svou kvalitou!

číst dál >

Jaké banketní stojany a příslušenství jsou k dispozici na Gastromania.cz?

V této kategorii výrobků najdete velmi širokou nabídku stojanů, banketových stojanů a bufetových stojanů. Každý z nich se vyznačuje robustní konstrukcí a vysokou kvalitou materiálů použitých při výrobě. Mimo jiné nabízíme: dřevěné bufetové stojany, banketní stojany, plastové bufetové stojany, stojanové schody, chromové bufetové stojany, lžíce na finger food, nerezové bufetové stojany, špízové kolíky, skleněné bufetové stojany a lakované bufetové stojany. Položky jsou k dispozici v mnoha barvách a tvarech, takže si každý určitě najde něco pro sebe.

Profesionální banketoví stojany pro catering

Vysoce kvalitní banketní stojany jsou nezbytnou součástí vybavení pro různé akce a bankety. V obchodě Gastromania.cz je najdete v různých velikostech – jejich maximální délka je 88 cm, šířka 100 cm, výška 78,5 cm a průměr 85 cm. Jednotlivé modely se liší také počtem úrovní – nejvyšší banketní stojany jich mohou mít až 7! Tyto produkty jsou jen malou částí toho, co vám můžeme nabídnout. Zveme vás k prohlídce celého našeho sortimentu a přejeme vám přijemné nakupování!