Barové mixéry, blendery

Blendery a profesionální barové mixéry - HAMILTON BEACH

Kategorie Barové mixéry, blendery | GASTROMANIA.CZ zahrnuje širokou nabídku profesionálních barmanských mixérů na ovoce, k přípravě shaků, nebo smoothie. Vhodné pro bary, diskotéky i restaurace.

Blendery a profesionální barové mixéry umožňují přípravu alkoholických a nealkoholických nápojů pomoci ovoce, mléka nebo ledu. Tyto mixéry jsou nepostradatelnou součástí vybavení každého gastronomického lokálu, barech, fresh barech, kavárnách, které nabízí ve své nabídce jakékoliv nápoje. Kuchyňské mixéry můžou být používané také v kuchyňské místnosti na přípravu omáček, sekání a drcení ovoce. Barové blendery jsou sestavěné z hnacího modulu, ve kterém se nachází motor, na kterém je umístěn ovládací panel zařízení a odnímatelná nádoba s víkem, ve které se mixuje daný produkt. V závislosti od výrobce, obsah mixovací nádoby je nejčastěji o objemu 1 – 4 l a je vyroben z velmi tlustého polykarbonátu, odolného proti poškození a modely určené pro používání v kuchyni, je nádoba nejčastěji vyrobená z nerezové oceli. Každá mixovací nádoba má dodatečné cejchování na boční straně a mixovací nůž je umístěn na dně nádoby, který funguje pouze tehdy, když se mixovací nádoba umístí na hnací modul a zapne zařízení.

Výrobce
Cena bez DPH
od do
Materiál
Délka
od do
Šířka
od do
Výška
od do
Průměr
od do
Objem
od do
Min. otáčky
od do
Max. otáčky
od do
Příkon
od do
Použité filtry: Odstranit filtry

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.