BRITA je německá rodinná společnost, která úspěšně působí na trhu více jak 50 let. Na samém jejím počátku vzniku byly všechny výrobky vyráběny ručně. Zakladatelé společnosti se postupně stali inovátory v oblasti filtrace vody. Společnost BRITA, jejíž název je odvozen od jména dcery majitele, se postupem času vyvinula v celosvětově uznávanou a žádanou značku. Získala řadu prestižních ocenění a vyznamenání za inovativní řešení. Blízký jim je ekologický přístup k podnikání a snaha o zlepšení životního prostředí.

číst dál >

Vodní filtry Brita

BRITA představila první vodní filtr již na počátku 70. let. Byl to trychtýř, který byl umístěn na průhledné nádobě. Vyvinutí filtrace vody byla průlomová metoda. Za účelem snížení množství vodního kamene a zlepšení chuti a vůně vody byla použita iontoměničová pryskyřice a aktivní uhlí. Díky tomu se stala voda měkčí a chutnější. Od té doby si společnost stanovila cíl a to zlepšování kvality pitné vody, ale velký důraz klade i na potřeby životního prostředí.

Systémy vodních filtrů Brita

S rostoucí popularitou se začaly filtry BRITA používat nejen v domácnostech, ale své využití si našly i v kavárnách, barech a podobných místech. Filtrovaná voda díky své chuti ovlivňuje ne jen chuť servírovaných pokrmů, ale chrání i kuchyňské vybavení proti usazování vodního kamene. Na našich internetových stránkách Gastromania CZ, která je oficiálním partnerem společnosti BRITA, najdete vodní filtry, náhradní filtrační vložky, náhradní náplně změkčovadel, hlavy a elektronická počítadla průtoku vody. Vodní filtry BRITA a příslušenství pro úpravu vody ovlivňují nejen chuť vody, ale i jídel a nápojů z ní připravené. Stojí za to je mít ve Vaší restauraci, kavárně nebo domácnosti. Zhlédněte naše stránky a vyberte si z nabídky, která firma nabízí.