Gastronomická zařízení jsou v první řadě spojována s tím, jestli je u nich plno, jaká jídla nabízejí a také s rychlostí přípravy jídel a kvalitou obsluhy. Tento pohled je však příliš omezený. V konečném důsledku, bez jídla údajně vydržíme až měsíc. Pokud však nebudeme pít žádné tekutiny, přežijeme pouze několik dní. Proto zde pro vás máme nabídku gastronomického vybavení firmy Chef & Sommelier – značky, která se specializuje na výrobě kvalitních sklenic a skleněného nádobí. Design produktů této značky má klasické i extravagantní prvky a je výsledkem spolupráce známých designérů a zkušených řemeslníků ve svém oboru.

Veškeré výrobky značky Chef & Sommelier jsou tvořeny ve spolupráci se someliéry a odborníky na míchané nápoje a proto každý skleněný produkt poskytuje maximální požitek z nápoje, který je v něm servírován. Dopomáhají k tomu všechny jednoduché i náročné křivky na sklenicích, které mají vliv na smyslové vnímání a tím i samotnou chuť nápoje a také poskytují bezpečné uchopení. Nejkvalitnější materiál, který se používá k výrobě sklenic je kombinací pevnosti a lehkosti a proto při samotné konzumaci nápoje zákazník nepociťuje tíhu sklenice ale hmotnost kapaliny, které se ve sklenici nachází. Sklenice na víno, na šampaňské, vodu nebo brandy je jen zlomkem nabídky tohoto výrobce. Každý znalec dobrého vína nebo míchaných nápojů najde v katalogu tu správnou sklenici pro konzumaci svého oblíbeného nápoje.

Kvalitní skleněné produkty nejsou to jediné v nabídce Chef & Sommelier. Za zmínku také stojí jejich nože na máslo, jídelní nože, vidličky a lžičky nebo polévkové naběračky. Najdete zde také karafy v různých tvarech, které se mohou pochlubit nejen estetickými ale také praktickými hodnotami – poskytují maximální požitek a aroma servírovaného nápoje. Další v nabídce jsou talíře. Výrobce je nabízí v různých pastelových barvách, čímž dokonale doplní např. extravagantní výzdobu bytu a dodají servírovaným pokrmům umělecký punc, který ocení hlavně fotografové na svých snímcích.

Materiály, se kterými výrobce Chef & Sommelier pracuje jsou: kvalitní sklo, prvotřídní nerezová ocel a porcelán. Pokud se chcete přesvědčit o kvalitě jednotlivých výrobků, projděte si katalog tohoto výrobce na našich stránkách Gastromania CZ, která je jeho oficiálním partnerem v České republice.