Churchill je britská společnost založena v roce 1795 v srdci The Potteries na severu Staffordshire – tento region je známý díky výrobě známé keramiky. Po celá léta Churchill zlepšuje svou technologii, a proto si vybudovala pověst inovačního, velmi spolehlivého a špičkového dodavatele stolního nádobí. Dnes díky kombinaci letitých zkušeností a využití nejnovějších technologií má Churchill celosvětové uznání a vynikající reputaci u odběratelů, ale i u dalších výrobců stolního nádobí. Úspěch značky je spojen i s historií rodiny Roper, která má ve společnosti velký význam, zaručuje totiž zachování tradičních hodnot Churchillových. Od roku 1994 je firma Churchill přítomná na londýnské burze, což dokazuje dlouhověkou životnost této značky, ale i dokazuje, že tato společnost je významná a globální organizace. Výrobky společnosti Churchill jsou používány v restauračním a hotelovém průmyslu ve více než 70 zemích po celém světě, a to vše díky silné obchodní síti vytvořené z více než 500 oficiálních distributorů- Díky spolupráci s oficiální distribucí v Polsku Vám Churchill.pl dokáže nabídnout kompletní nabídku firmy Churchill za velmi atraktivní ceny, dále i poskytuje pomoc při výběru a správném složení stolního nádobí pro Vaše podnikání.

číst dál >

Porcelán Churchill v nabídce obchodů Gastromania.cz

Výrobky Churchill jsou vyráběny s extrémní péčí, často ručně a to díky tradičním metodám, které jsou podporovány nejmodernějšími technologickými procesy v oblasti výroby profesionílní keramiky pro hotelový a gastronomický průmysl. Velký výběr netradičního designu a barevných kombinací spolu s rustikální citlivosti a elegancí, činí nabídku Churchill nejlepší a nejvhodnější pro všechny její odběratele stolního nádobí. Kromě značkových výrobků firmy Churchill v naší nabídce také najdete další značky patřící do portfolia tohoto výrobce, a to produkty Art De Cuisine vytvořené pro potravinářské zařízení, u kterých mají styl a individualita zvláštní hodnotu. Sortiment Art De Cuisine odráží historické trendy v evropské stylistice pro kavárny a bistra, které rovněž vyvolávají rustikální atmosféru. Výrobky jsou vyrobeny z porcelánu, dřeva, či čínského porcelánu (jemného kostního porcelánu). Dále produkty Sola což jsou nejkvalitnější příbory vyrobené z nerezové oceli. Výrobky Stone subbrand jsou inspirovány sezónními změnami. Díky všestrannému a ručně malovanému povrchu, který je k dispozici v osmi úžasných barevných kombinacích, jejž výrobkům dodává teplo a rustikální charakter. Vzory : oříškový krém, modré kachní vejce, ječmen bílý, pepř černý, pomeranč se špetkou koření, chrpa modrá, hořčičně žlutá, červené bobule.

Elegance a tradice zní možná zastarale, ale naprosto přesně vystihují a definují britskou značku gastronomického vybavení Churchill. Její počátky sahají až do konce 18tého století. Za tu dobu si stačila vybudovat rozsáhlou distribuční síť, která zahrnuje takřka celý svět. Produkty této firmy slouží nejen k prezentaci jídel, ale také jako estetické doplňky každého podniku. Jsou ideální pro podtržení elegance restaurací ale také domácností.

Výroba začala jako rodinný podnik, kterým dodnes ve velké míře stále je. V každém produktu si můžete všimnout řemeslnické zpracování detailů i buržoazní vzhled. Výběr nabízených produktů je velmi široký. Od klasického nádobí, jako jsou talíře (hluboké i plytké), misky, hrnky a šálky, až po nádoby různých rozměrů. Vše je vyrobeno z materiálů nejvyšší jakosti. Kromě klasického bílého porcelánu, který se výborně hodí pro elegantní večeře nebo snídaně, zahrnuje nabídka výrobce také podstatně extravagantnější vzory. Milovníci excentričtěší výzdoby a to i formou servírovaného nádobí ocení tuto nabídku, která zdůrazní jejich individualitu. Žluté, červené nebo akvamarínové nádobí dodá eleganci jakémukoli interiéru, a zároveň poskytne dostatečný prostor pro vlastní styl prostírání. Nelze však opomenout základní funkci nádobí Churchill a to, samotné servírování pokrmů. Vhodná sestava prostírání podtrhne dokonale každé servírované jídlo. Tímto způsobem se může obyčejná miska proměnit na malé umělecké dílo, které můžete pak můžete sdílet na svých sociálních sítích.

Gastronomické vybavení značky Churchill je k dispozici každému, kdo zavítá na náš internetový obchod Gastromania CZ. Jsme oficiálním partnerem výrobce, díky kterému nabízíme širokou škálů produktů za konkurenceschopnou cenu.