Elegantní a stylové sady nádobí jsou ozdobou každé restaurace. Pěkné talíře a šálky mohou ale být také ozdobou každé domácnosti. A značka Cosy & Trendy se na výrobu hezkého nádobí specializuje. Již 15 let zkušeností na trhu umožnilo této belgické značce vytvořit si vlastní styl. Své nádobí vyrábí převážně z kameniny a porcelánu a využívají klasických designů.

Když se ale na jejich výrobky zaměříme více, zjistíme, že jsou také výrazně barevné a mají extravagantní tvary, což dodá naší kuchyni výrazné kouzlo a každý servírovaný pokrm sklidí úspěch.

Kromě servírovacího nádobí najdeme v jejich nabídce také misky na salát nebo servírovací tácy. Prkénka z akátového nebo olivového dřeva budou ideální na servírování sýrů nebo uzenin.

Kromě estetického vzhledu má nádobí Cosy & Trendy i vysokou trvanlivost. Např. hrnce z kvalitní nerezové oceli umožní všem kuchařům servírovat horká jídla přímo z trouby. A jejich elegantní zpracování skvěle zdůrazní rustikální charakter interiéru. Podobně jsou na tom také litinové hrnce této značky, které díky své masivní konstrukci dokonale podtrhnou vzhled každé pečeně, dušeného masa nebo husté polévky.

Značka Cosy & Trendy také nabízí veškeré příslušenství, které usnadňuje práci v kuchyni. Jde například o stojany na hranolky vyrobené z oceli, nebo ocelové džbánky. Některé produkty jsou kromě své ocelové konstrukce navíc potaženy mědí, která jim dodává eleganci. Za zmínku také stojí kamenné podstavce na hrnce a pánve a bambusové košíky, které jsou vhodné na přípravu jídel v páře a servírování takto připravených pokrmů.

Internetový obchod Gastromania CZ je oficiálním partnerem a distributorem veškerého vybavení značky Cosy & Trendy v České republice. Nabízené produkty jsou originální a kvalitní za atraktivní cenu.