Cukrářská špička šesticípá hvězda - 7 mm | SILIKOMART, Punte Close-star

43.326.99.0000


  • 108 Kč s DPH 89 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

průměr 8 mm
materiál: nerezová ocel

Cukrářská špička šesticípá hvězda - 7 mm | SILIKOMART, Punte Close-star - Popis produktu

Zdobicí špička Star Close-Star Tube o průměru 7 mm, vyrábí inovativní italská firma Silikomart. Produkt je vyroben z prvotřídní nerezové oceli a je vhodný pro práci s cukrovou hmotou, krémem nebo jinou cukrářskou surovinou. Cukrářská špička 43.326.99.00001 vytvoří překrásný tvar šesticípé hvězdy, a při správném čištění a zacházení poslouží mnoho let. Doporučujeme pro profesionální cukrářské výrobny i pro domácí pečení. Špičku lze zakoupit zvlášť nebo v sadě.

Cukrářská špička šesticípá hvězda - 7 mm | SILIKOMART, Punte Close-star - Recenze zákazníků

Cukrářská špička šesticípá hvězda - 7 mm | SILIKOMART, Punte Close-star - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Cukrářská špička šesticípá hvězda - 7 mm | SILIKOMART, Punte Close-star - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.