Cukrářské potřeby, pomůcky na pečení

V naší nabídce naleznete cukrářské potřeby v široké škále různých vykrajovátek , značkovačů, štětců, válečků, pytlíků a dávkovačů, kuchařských stěrek, špachtlí, hořáků na karamelizování a mnoho drobných nástrojů pro práci s cukrářskými surovinami. Z naší široké nabídky cukrářských pomůcek si vybere každý, ať profesionální cukrář, tak amatér domacího pečeni. Cukrářské potřeby z našeho e-shopu patří k profesionálnímu vybavení, ale se svojí atraktivní cenou jistě najdou místo i v domácnosti vášnivého amatéra.

číst dál >

Cukrářská Tvořítka, vykrajovátka na cukroví

V oddělení cukrářské potřeby obchodu Gastromania.CZ najdete nejrůznější cukrářské hmoty. Počínaje klasickými tvary plechových vykrajovátek, jaké pamatují naše babičky, přes moderní precizní tvary vykrajovátek z nerezového plechu až po sady plastových vykrajovátek a tvořítek do moderní kuchyně a výrobny.

Trezírovací sáčky a zdobičky

Pokud jste vždycky obdivovali zručné cukráře, jak zdobí perníčky a dorty krémem vymačkávaným ze zdobícího sáčku, proč to také nezkusíte? Zruční cukráři potřebují profesionální zdobící cukrářské sáčky, koncovky a špičky ke zdobení perníčků a dortů. V široké škále výrobků zařazených v oddělení cukrářské potřeby naleznete plastové, silikonové, bavlněné, polyetylenové, jednorázové i opakovaně použitelné pytlíky, každému podle gusta, s dekorativními koncovkami nebo bez.

Války na těsto, válečky na těstoviny

Jestli stále používáte dřevěný váleček na těsto, tak musíte vědět, že tento cukrářský nástroj a někdy i zbraň v rukou rozzuřené ženy prošel za poslední generace nebývalým vývojem. Dnes tak můžete vedle klasických válečků ze dřeva vlastnit praktický váleček nerezový nebo z nepřilnavého plastu. A aby toho nebylo málo, oddělení cukrářské potřeby nabízí i váleček s možností přesné regulace tloušťky těsta. V našem e-shopu máme prostě všechny cukrářské stroje a pomůcky.