Akce

Špička k plnění - 8 mm, 92 mm | SILIKOMART, Bocchetta Da Imbutino

43.459.99.0001


  • 138 Kč s DPH 114 Kč bez DPH 134 Kč s DPH 111 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

průměr 8 mm
výška 92 mm
materiál: nerezová ocel

Špička k plnění - 8 mm, 92 mm | SILIKOMART, Bocchetta Da Imbutino - Popis produktu

Cukrářská špička k plnění BIM340 je inovativní produkt od italské firmy Silikomart, který byl navržen a vyroben pro snadné, hladké a plně profesionální plnění větrníků, muffinů nebo koblih krémem, smetanou, marmeládou či jinou náplní. Špička má speciálně tvarovanou koncovku, díky které lze jednoduše proniknout dovnitř a plnit. Plnicí cukrářská špička 43.459.99.0001 o průměru 8 mm a délce 92 mm, je vyrobena z prvotřídní nerezové oceli a je vhodná do myčky nádobí. Doporučujeme pro profesionální cukrářské výrobny i pro domácí pečení

Špička k plnění - 8 mm, 92 mm | SILIKOMART, Bocchetta Da Imbutino - Recenze zákazníků

Špička k plnění - 8 mm, 92 mm | SILIKOMART, Bocchetta Da Imbutino - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Špička k plnění - 8 mm, 92 mm | SILIKOMART, Bocchetta Da Imbutino - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Špička k plnění - 8 mm, 92 mm | SILIKOMART, Bocchetta Da Imbutino

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím