Akce

Dávkovač na műsli dvojitý 2 x 4,5 l | APS, Fresh & easy

11807


  • 5 908 Kč s DPH 4 883 Kč bez DPH 4 726 Kč s DPH 3 906 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 220 mm
šířka/hloubka 350 mm
výška 520 mm
materiál: nerezová ocel, polykarbonát, chromovaná ocel
objem 9 l
počet nádob 2 ks
objem nádob: 4.5 l
barva: nerez (inox), průhledná

Dávkovač na műsli dvojitý 2 x 4,5 l | APS, Fresh & easy - Popis produktu

Dávkovač na műsli vyrobený z nerezové oceli, odnímatelné polykarbonátové nádoby, speciální víko, aby cereálie byly čerstvé. Objem 4,5 l, jednoduché na čištění, pootočením tlačítka dostanete své műsli.

Dávkovač na műsli dvojitý 2 x 4,5 l | APS, Fresh & easy - Recenze zákazníků

Dávkovač na műsli dvojitý 2 x 4,5 l | APS, Fresh & easy - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Dávkovač na műsli dvojitý 2 x 4,5 l | APS, Fresh & easy - product.attachment

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím