Dávkovače na omáčky, kečup a majonézu

Srdečně Vás zveme k seznámení s naším sortimentem, kde si můžete zakoupit profesionální dávkovače na omáčky, kečup a majonézu. Nabízíme výrobky různých kapacit a materiálů (mj.: nerezová ocel, akryl, plast, polyethylen, polypropylen nebo melamin). Náš katalog produktů je připraven tak, aby si každý jistě našel něco pro sebe! * Dávkovače na omáčky, kečup a majonézu * lze úspěšně použít v restauracích, barech, prodejnách rychlého občerstvení, kavárnách, hotelech, jídelnách a cateringových společnostech a dalších profesionálních stravovacích zařízeních.

Díky nejlepším materiálům a moderním výrobním technologiím uspokojí každý dávkovač na omáčky, kečup a majonézu potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků. Zveme vás, abyste se seznámili s celým naším sortimentem. Je také možné objednat položky, které v současné době nemáme v nabídce. Za tímto účelem kontaktujte přímo náš tým Gastromania.cz.

číst dál >

Profesionální dávkovače omáček v sortimentu Gastromania.cz!

V naší nabídce najdete jak klasické dávkovače omáčky ve tvaru láhve, tak ve formě nádob vybavených praktickým čerpadlem, které usnadňuje dávkování produktů. K dispozici jsou také dávkovače omáčky v mnoha různých tvarech a variantách, což usnadňuje výběr správného produktu, který splní vaše očekávání. Jednotlivé modely se liší nejen typem použitého materiálu, ale také barvou (m.in: inox, bílá, průsvitná, černá, průhledná, zelená, hnědá, žlutá, červená, krémová, béžová), délkou (až 511 mm), šířkou (až 260 mm), výškou (od 48 mm do 750 mm), průměrem (od 30 mm do 250 mm) a kapacitaou (až 14 l).

*Dávkovače na omáčky * jsou trvanlivé a pevné gastronomické pomůcky, které vám jistě budou sloužit po mnoho let! K dispozici jsou také dávkovací hroty, odměrky (pro snadné dávkování), závěsné dávkovače a další!

Připravce Apple s pumpičkou nebo lahvemi?

První i druhý dávkovač se vyznačují nejvyšší kvalitou zpracování, což se promítá do jejich každodenního provozu. Který článek si nakonec vyberete, závisí na potřebách každého uživatele a použití dávkovačů ve stravovacích zařízeních. Dávkovače na omáčky s pumpičkou jsou ideální pro podávání studených omáček a díky namontovanému čerpadlu můžete snadno dávkovat správné množství.

Dávkovače na omáčky s pumpičkou, stejně jako dávkovače lahví neabsorbují vůně a chutě omáček, takže mohou být použity opakovaně: pro různé dresinky a omáčky. Dávkovače na omáčky s pumpičkou lze umýt v myčkách nádobí, což šetří tak cenný v každé kuchyni čas. Používají se nejen k podávání kečupu a hořčice, ale také mnoha dalších omáček: česneku, křenu, amerického sýra atd. a majonéze.

Dávkovače na omáčky v nabídce Gastromania.cz!

V naší nabídce najdete nejkvalitnější dávkovače na omáčky, kečup a majonézu v ergonomických tvarech s bezpečnými těsnými zátkami, které zabraňují úniku tekutin. Jsou nejen jednoduché a pohodlné při každodenním používání, ale také snadno se udržují v čistotě. V internetovém obchodě Gastromania.cz jsou také další špičková zařízení, příslušenství a gastronomické pomůcky.

Naše nabídka je určena jak profesionálům, tak individuálním zákazníkům, kteří hledají nejlepší řešení pro svou domácí kuchyni. Máte-li jakékoli dotazy, zveme vás, abyste kontaktovali přímo náš tým! Navrhneme nejlepší řešení! Pracujeme od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00 a během této doby čekáme na vaše hovory, které vám zůstávají k dispozici. Užijte si nakupování!