EGAZ gastronomické stoličky

Stoličky gastronomické EGAZ jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, jako je například nerezová ocel. Díky používání vysoce kvalitních surovin jsou jejich výrobky vysoce kvalitní a také jsou i vysoce odolné, a to jak vůči mechanickému poškození, ale i dalších činitelů, které způsobují poškození výrobku. Gastronomické stoličky, které jsou dostupné na stránkách Gastromania.cz jsou dostupné v několika různých variantách, aby bylo možné je využívat ve všech gastronomických zařízení, a také aby byly dostupné pro co největší počet potenciálních zákazníků. V nabídce také naleznete i plynové stoličky, které mají různé výkony hořáků a to 3,5 kW, 5 kW, 7 kW, nebo 9 kW. Také je možné vybírat i z nabídky různých počtů hořáků, a to vše v závislosti od požadavků zákazníků. Většina je také vybavena posunovacími nohami, díky kterým lze regulovat výšku stoliček, tak aby byly co nejvíce mobilní. Gastronomické stoličky EGAZ jsou vhodné do všech gastronomických zařízení, jako jsou například restaurace, bary, nebo školní jídelny.

číst dál >

Gastronomická zařízení EGAZ

EGAZ je dynamicky se rozvíjející polská firma, která nabízí svým zákazníkům profesionální nábytek a gastronomické zařízení. Specializují se hlavně na výrobu zařízení na tepelnou úpravu, jako jsou gastronomické stoličky, kuchyňské sporáky, nebo elektrické vodní lázně. Mezi hlavní přednosti těchto zařízení patří odolnost a vysoká kvalita provedení. Každý výrobek je navržen a poté vyroben na ty nejmenší detaily, díky čemu vznikají velice praktické a spolehlivé zařízení. Firma EGAZ nabízí svým zákazníkům velmi široký výběr gastronomického zařízení proto, aby si mohl každý zákazník vybrat tyto výrobky do svých gastronomických zařízení. Všechny výrobky mají potřebnou certifikaci a také splňují všechny potřebné normy, proto jsem vhodné do všech profesionálních gastronomických zařízení, kde se podávají pokrmy na komerční způsob.

Gastronomické sporáky EGAZ

EGAZ nabízí svým klientům také profesionální gastronomické plynové sporáky, které jsou dostupné buď s troubou, nebo bez ní. Takto velký výběr výrobků umožňuje výběr potřebného zařízení do různých gastronomických zařízení. V naší nabídce lze najít jak plynové sporáky, které umožňují nejen rychlou a účinnou přípravu pokrmů, ale jsou také vysoce funkční, díky čemu lze dodržet standardy hygieny i během pracovních procesů. Výrobce je také vybavil i profesionálním a novodobým bezpečnostním systémem. K výrobě těchto zařízení je používán jen vysoce kvalitní materiál, díky čemu jsou plynové sporáky určeny k dlouhodobému používání. Tyto výrobky jsou vhodné do všech profesionálních gastronomických zařízení.

Vodní lázně EGAZ

V naší nabídce jsou také zahrnuty i elektrické vodní lázně od firmy EGAZ. Vodní lázně jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, stejně jako je tomu i u gastronomických stoliček, nebo gastronomických sporáků. Díky tomu jsou výrobky, které jsou vysoce kvalitní, ale také vysoce odolné a lze je dlouhodobě požívat, a to v různých profesionálních gastronomických zařízení. Všechny výrobky od firmy EGAZ jsou tedy vysoce kvalitní a jsou určeny k dlouhodobému používání. Nahlédněte proto na naší velkou nabídku výrobků od této firmy, které jsou umístěné na naší webové stránce a nakupte si, přesně to, co potřebujete!