Všechny kategorie v sekci Etažéry a dortové stojany

Bufetové talíře a bufetové stojany – nezbytný doplněk každého bufetu!

V této kategorii produktů jsme pro naše zákazníky připravili bufetové talíře a bufetové stojany. Výrobci, se kterými spolupracujeme, kladou velký důraz na kvalitu nabízených výrobků, a proto v každé fázi výroby používají nejmodernější technologie a odolné a trvanlivé materiály. Patří mezi ně: PASABAHCE, APS, Stalgast, HENDI, Contacto, Silikomart nebo TOM-GAST. Jako společnost, která je zapálená pro gastronomii, cukrářství a pekařství, si nemůžeme dovolit prodávat nekvalitní kuchyňské vybavení, nábytek a příslušenství. Všechny bufetové talíře a bufetové stojany z naší nabídky jsou zcela bezpečné pro styk s potravinami a potravinářskými výrobky.

číst dál >

Jaké bufetové talíře a bufetové stojany se vyplatí koupit?

Bufetové talíře a bufetové stojany, které najdete v této kategorii produktů, jsou k dispozici v opravdu široké škále variant a velikostí a jsou vyrobeny z odolných materiálů. Nabízíme bufetové talíře s různým počtem úrovní – maximálně 5. Bufetové stojany mohou mít dvě až šest míst pro sklenice nebo misky. Náš sortiment zahrnuje mimo jiné také třípatrové bufetové regály, dvoupatrové regály na ovoce s rukojetí a polykarbonátové skříně různých průměrů. Všechny výrobky jsou vysoce kvalitní a vyznačují se spolehlivostí a trvanlivostí.

Profesionální bufetové talíře a bufetové stojany pro catering

Bufetové talíře a bufetové stojany mohou být vyrobeny z různých materiálů, jako je mimo jiné hliník, nerezová ocel, dřevo, plast nebo polykarbonát. Zakoupením výrobků z našeho obchodu máte záruku vysoké kvality a solidního zpracování. Vždy se snažíme splnit očekávání našich zákazníků a najít nejlepší řešení – a to i v těch nejneobvyklejších situacích, které se na první pohled mohou zdát nerealizovatelné. Vyznačujeme se velkým nadšením a odhodláním, které je podpořeno rozsáhlými zkušenostmi získanými v Polsku i v zahraničí.