Forma k vytvoření pralinek Micro Oval | SILIKOMART, Micro Flex

36.223.87.0065


 • 538 Kč s DPH 445 Kč bez DPH 522 Kč s DPH 432 Kč bez DPH

  Nejnižší cena během 30 dnů před slevou:

  522 Kč s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 3 ks nebo více

Informace

výška 12 mm
počet segmentů 35 ks
materiál: silikon
rozměry cukroví: 26x19 mm
nátěr: žádný
povrch: saténový
cena za: sadu
třida nerezové oceli: 18/0

Forma k vytvoření pralinek Micro Oval | SILIKOMART, Micro Flex - Popis produktu

Silikonová forma pro výrobu pralinek a dekorací Micro Oval, rozměry 26×19×12 mm, obsah 5 ml (velikost a obsah je uveden pro 1 kus cukrovinky). Formu vyrábí italská firma SILIKOMART v sérii MicroFlex. Je ideální k vytvoření 35 pralinek či dekorací oválných tvarů na moučníky, dorty a dezerty. Forma je ideálním pomocníkem pro kavárny, cukrárny, různé gastronomické provozovny, cateringové firmy a také pro domácí pečení. Pomocí této formy je možné vytvořit neopakovatelné dezerty, které se budou vyjímat na honosných oslavách, banketech či dětských oslavách. Forma na pralinky 36.223.87.0065 je vhodná do myčky nádobí. Je odolná vůči chladu a zároveň vysoké teplotě v pečící či mikrovlnné troubě. Forma je vyrobená ze silikonu a to zaručuje krátkou dobu výroby a snadné řešení pro uchovávání. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma k vytvoření pralinek Micro Oval | SILIKOMART, Micro Flex - Recenze zákazníků

Forma k vytvoření pralinek Micro Oval | SILIKOMART, Micro Flex - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Forma k vytvoření pralinek Micro Oval | SILIKOMART, Micro Flex - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím